• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser17937

Guest
no väčšinou sa darí, niektoré výnimky by som však našiel, ale to je asi osobné
 

DeletedUser

Guest
Pri posledni akci CQS kdy CQS vyslalo na jednoho naseho hrace 1000ostrych a nevzali ani ves,takze strach z nich nemame,to si myslel?

To už neřeš.

Ale mimochodem, viděli jste Gondor ? Na K57 - sranda . Tak na něj šlo dohromady také něco přes 1000 ostrých v 12ti hodinách a kluci to ustáli celkem dobře, i když musejí chodit do školy. Na mě konkrétně celkem něco málo přes 300, z toho 200 plných útočných a nepřišel jsem o jedinou vesnici. Je fakt, že jsem si tedy pěkně zahrál. Mrkněte do žebříčku obránce ;-) . Myslím, že to také stojí za zmíňku. A kdybysme kolem sebe neměli ty supy - zrádce - bejvalý spojence, kterým jsme v minulosti významně pomáhali ( narozdíl od ILU - s nimiž se rozhodli teď spojit a poněkud přitom pozapomněli na doložku o diplomacii - ILU se na ně v té době, když jim bylo těžko, vydělalo zvysoka ), ustáli by to vpohodě i kluci.
 

DeletedUser

Guest
Na přání mnoha slušných lidí, kterým děkuji za morální podporu, jsem tam tu novou mapu dal. Je na první stránce tématu.

Animace teď začíná v době "novověku" světa 2 - situací 4.prosince 2008 - v průběhu spojování kmenů. Věřím, že bude hra díky mapě trochu zajímavější a že si hru dobře užijete.
Prosím, kdybych někomu vyloženě netrefil barvu, tak se ozvěte. A kdybych něco zvoral, tak taky. Ale myslím, že by to mělo sedět. Pořadí kmenů se nebude v legendě měnit, jen při vzniku nebo zániku kmenu se v legendě projeví změna, možná ale s určitým zpožděním.

PS: Vidíte tu 57mičku ? Tak až se ta 57mička zakryje, tak pravděpodobně skončí aktualizace.
 

DeletedUser

Guest
Spekosaur chtel s vami jednat,ale svym prasackym jednanim jste si to pokazili sami

PS:CQS nebo LFFF ma s vami spojku nebo DON?
 

DeletedUser

Guest
Spekosaur chtel s vami jednat,ale svym prasackym jednanim jste si to pokazili sami

PS:CQS nebo LFFF ma s vami spojku nebo DON?

Nechápu, jak můžou někteří lidi pořád dokola lhát. Možná si někdo myslí, že když velmi často napíše lež, tak že se z ní nakonec stane pravda. Ostatně jako čeští novináři a média obecně. Já jsem věděl více než týden dopředu, že je uzavření smlouvy vyloučeno a že mi Spekosaur věší bulíky na nos, mám na to důkazy. Je to jeho styl hry, stejně tak jedná i se spojenci, já mu to neberu, veřejně jsem to ale oznámil až po týdnu. Dokonce to bylo den po odeslání hromadných útoků na Gondor. V den, kdy začaly útoky jsem to ještě testnul - a zase bulíky. Přesto jsem našim ponechal ještě několik dnů to omezení útoků a k veřejnému oznámení té zrady a varování světa a jejich spojenců před jednáním a skutečnými úmysly ILU jsem přistoupil až po více než týdnu, kdy už to bylo jednoznačné a po cíce než dnu, kdy začaly hromadné útoky.

Ano, měli jste mezi hráči Gondoru farmy, většinou malý kluky, které vyhodili odevšaď, protože prostě nemohli držet krok. Oni ale přesto chtěli bejt ve hře a i třeba se něco naučit ve fóru a tak, nevadil jim pořadník na vypodpoření, měli času dost. Nabídl jsem Spekosaurovi předání vesnic těhle hráčů kmenu i po uzavření smlouvy, stejně už ty pozice pro ně nebyly perspektivní. V tom tedy problém nebyl.

Na lži již nebudu reagovat, myslím, že už bylo vše dostatečně vysvětleno.
 

DeletedUser

Guest
jj. Tohle není "averze" k nejsilnějším - tohle je spíš o tom, že pokud MY chceme zvítězit později, musíme VÁM zabránit vyhrát teď.... ale pokud vyhrajete, budu první, kdo vám bude blahopřát!!

Měli jsme dvojí volbu: Buď se přidat k vám a zradit všechny, kdo nám pomohli s naším bojem proti D.K, který trval asi 3/4 roku... a to bych nemohl

nebo pokračovat v nastoupeném směru....

...to ale nevylučuje, že se třeba v budoucnu nedohodneme ;-)


pravě že ste polovinu kmene DK přijali do svych řad sem myslel ,že to bude náš smněr .. ovšem přijetí IMP a valku sem nečekal no aspon mám co dělat .. kamkoli udeřím tam je nepřítel (nemužu se nestrefit sou všude)
 

DeletedUser

Guest
na neco jsem se te ptal,me nezajima jak tu porad brecis,tohle je valecna hra tak bojuj!!

Mate teda spojku s CQS nebo LFFF?
 

DeletedUser

Guest
Ty máš pocit, že jako hráč máš právo se mě na něco ptát ? A přečti si to pořádně, o bojích i o diplomacii je toho nahoře dost.
 

DeletedUser

Guest
Jak koukam ses jeden z tech zamidrakovanych chudacku co by hrozne moc chteli spojku ale neumi si priznat ze jsou moc slaby na to aby ji dostali.Svym prasackym jednanim si za to muzes sam..

Ale dekuji za mapu,je zajimave jak se to promenilo vsechno za ty mesice
 

DeletedUser

Guest
Jak koukam ses jeden z tech zamidrakovanych chudacku co by hrozne moc chteli spojku ale neumi si priznat ze jsou moc slaby na to aby ji dostali.Svym prasackym jednanim si za to muzes sam..

Ale dekuji za mapu,je zajimave jak se to promenilo vsechno za ty mesice

Necháme na případných návštěvnících fóra, ať si udělají obrázek o tom, kdo je chudák. Já upřímně tě tedy velmi lituji.
 
Nahoru