• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser29002

Guest
A hele flaška ze které neubude.Neměl bys třeba měšec?
A že by jsme se stýkali aspoň tady?Bez boje,bez nervů a stavění? :)
 

DeletedUser

Guest
Nojo, koukam, už je zase zralá! To jsem ti zapomněl říct... Upije se, a když tam něco zbyde, postupně zase přibejvá, je to stejný, jako s oddaností... :)

No jasně Tondo, můžeme se tu vídat, ale kde máš rotu ? Rozešleš povolávák ?
 

DeletedUser29002

Guest
Povoláváky už nebudou.Tady je to dobrovolně.Kluci šli na zaslouženou dovolenou,ale uvidíme,kdo a jestli se ještě někdo ukáže.Já jsem odteď už jen žoldák a svoje služby si nechám pořádně zaplatit :)
 

DeletedUser

Guest
To víš že jo, jako kdybys někdy nějaký rozkazy dával :D Jasně, no, ale kdyby se nám hodně stýskalo, řekněme, pozvánky? Jako ve hře? Dáme jim ale čas, dovolenou mají opravdu zaslouženou. Tak ať ti to klape, chlape!

A všem ostatním taky!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Dobrý večer Aragorrn,

poptám se a hned, jak se to dozvím, tak buď já nebo někdo z moderátorů to sem napíšeme.

Hlavně poprosím o strpení! :)
Díky.
 

DeletedUser36491

Guest
Takže, psal jsem Administrátorovi a bylo mi řečeno, že pokud to za týden nebude fungovat, mám mu to říct, on to bude řešit s InnoGames, takže pokud to nezačne fungovat ani za cca 7 dní, tak sem napište, nebo mně soukromou zprávu, děkuji za pochopení.
 

DeletedUser

Guest
Díky, Izmaeli, že ses toho ujal a za bleskovou reakci. Jasně, uvidíme. Jen mě tak napadá, aby potom Inno neodpověděli, že jsme měli říci dříve, že už se i ty zálohy přepsaly...
 

DeletedUser29002

Guest
Tak jsem opět zde.Užívám si klidu od kmenů až na pár dotěrů na 31(tam nechci být dlouho),ale jinak v reálu mám práce až nad hlavu,takže Aragorrne,kdybych se tu neukázal a budeš mít cestu k nám na kraj světa,dej vědět.Stejně i já až pojedu do tý naší stověžatý dám včas vědět.Čas od času zajdu i sem a mrknu sem co se tu děje bez dozoru. :)
 
Nahoru