• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
OK, děkujeme. Kdyžtak, ať to prosím hlavní administrátor občas zaurguje.
 

DeletedUser29002

Guest
Ahoj Dalibore.Operujeme na s31,nechceš se přidat?Byl jsem jen na chvíli,ale nějak jsem se zabydlel.Jsem tam s Georginkem a Práškem a založili jsme jak jinak než Gondor.Snažíme se nedělat ostudu,ale je toho na nás nějak moc. :)
 

DeletedUser

Guest
Jeee, tak to je fakt moc hezký! Pozdravuj kluky, držím vám všem palce! Já už ale fakt zůstanu jen pozorovatelem mapy a statistik. Budu rád, když občas písneš nějakou pěknou příhodu.
 

DeletedUser

Guest
Stejný problém se momentálně vyskytl na několika uzavřených světech, na INNO je to nahlášeno, ale zatím nemáme žádné další informace.

Ty data tam jsou, nefunguje jen žebříček. Takže jde o chybu, nikoliv "odstraněná" data. Prosím, zaurgujete tuto chybu.

Dají se zobrazit, když znáte číslo hráče nebo kmenu, viz. např.: http://cs2.divokekmeny.cz/guest.php?screen=info_player&id=247514

htm.jpg
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Zaurguji to u administrátora, ale jak rychle s tím INNO něco udělá to neovlivníme.
 

DeletedUser

Guest
Díky moc! Přeju pěkný sváteční den!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
htm

Aragorne tys byl vždycky šikula :)
Tolik let a teď po nás ani pes nevzdechne, co nocí u pc těch bojů, vyjednávní, intrik, stratgie, ale i přátel a hezkých vzpomínek co nám to přineslo
Děkuji ti za tuto chvilku nostalgie, už to nikdy nebude jako na S2 !
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Skalní z jedna se pořád schází, dvojka ne?
 

DeletedUser

Guest
*KN*

moj prvý svet kde som hral.

pozeral som si rebríček kto prvý dosiahol 1 000 000 bodov.

myslím že som bol druhý potom som odovzdal účet iným
platit premium nemalo pre mna význam to bol dovod aj odchodu

pekná mapa inak som rád že tam je moj starý kmen. len onas nebolo tak vela písaného.
co si pametám huckal som kyselinu proti kmenom atd bol som zákerná svina :p likvidoval som vlastných ked boli červený preto som bol aj v top 2 :D chvilku.

S2 bol najlepšie nastavený svet co som hral už som taký nevidel a ako pridali paladinov a vlajky a ine věci, už to nebolo pre mna. teraz hram na s 37 ale som bezvýznamný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru