• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser36340

Guest
I já se musím připojit k gratulaci, je to opravdu moc pěkné jak hra dokáže spojit dva lidi a ještě krásnější je, že se Vám selák rozrostl o krásné miminko.
 

DeletedUser

Guest
Mordy, i tebe zdravím, jsem moc rád, že jsi sem zavítal. No, originálního asi nic moc, vidíš sám, jak to zdá se dopadá. Snad jen, možná, pravda, ne příliš často se stává, že by původní originální kmen došel až do finále bez restrukturalizací, připojování a rozpojování.. ;-) Ano, bez silných a opravdových přátel, ke kterým jsi patřil a patříš i ty, bysme již dávno byli historií, jako stovky ostatních kmenů. Možná jsou i jiné příčiny, zkusím to zmínit v historii S2, dokážu-li to nějak sepsat, aby to mělo naději, že to nebude špatně pochopeno...
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Kdo je ten muž na fotce? Mám na mysli nick ze hry, ať mám trochu představu.

Jinak koukám, že se to stále nikam nehlo ... vážně se vám při hraní uvolňuje endorfin, nebo už je to nucený? :)
 

DeletedUser2005

Guest
...sv.2 - srdeční záležitost...

Mordy, i tebe zdravím, jsem moc rád, že jsi sem zavítal. No, originálního asi nic moc, vidíš sám, jak to zdá se dopadá. Snad jen, možná, pravda, ne příliš často se stává, že by původní originální kmen došel až do finále bez restrukturalizací, připojování a rozpojování.. ;-) Ano, bez silných a opravdových přátel, ke kterým jsi patřil a patříš i ty, bysme již dávno byli historií, jako stovky ostatních kmenů. Možná jsou i jiné příčiny, zkusím to zmínit v historii S2, dokážu-li to nějak sepsat, aby to mělo naději, že to nebude špatně pochopeno...

...ono to příteli,jak sám víš,to pochopení je předurčeno právě tím vývojem...jakmile někomu strkáš hlavičku do zadku,můžeš napsat cokoli a stejně si to své publikum najdeš...ale pokud jsi stále tím,kým jsi byl dříve a jsi považován takříkajíc za rebela,jen těžko najdeš zpřízněnou duši...však s tím své zkušennosti máš chlape...:yes...každopádně piš,piš,piš...ve Tvém podání myslím každý pochopí,že každá mince má dvě strany...no,těším se...snad zmíníš i wes,který fungoval také od samého začátku bez jakýchkoli fůzí...bylo by to pro nás i tak trochu zadostiučinění...:)
 

DeletedUser9973

Guest
morduchaj napsal/a:
to je náhodička.rád tě po letech zas jednou vidím.:yes



(Kdy se přihlásíš na ten SKYPE ten mám po ruce, stále zapnutý):):hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, já bych řekl, že se to poměrně hlo, hlavně v tom říjnu / listopadu :)

A můžu se Maty zeptat, za koho vlastně hrál/hraje šťastný tatínek ?

Mordy, určitě máš pravdu, co se týká většiny populace. Nicméně na světě 2 mě opravdu velmi překvapila a zároveň potěšila slova uznání i pro náš kmen k tomu, co se nám společně podařilo. (edit.: Tedy snad podařilo :) )

K té historii... Vím, že nejsem dobrý na sloh a vůbec na předání myšlenky, ale to víš, že nějaký konec ta historie mít bude. Fakta se mi snad podařilo nějak zachytit, nicméně, chtěl-li bys přímo přidat konkrétní události a umístit je do časové osy, hoď to sem a nebo do PM, rád to tam přidám. Nedělám si na tu kroniku žádné autorské nároky, je to společné dílo. To samozřejmě platí pro všechny hráče, už jsem k tomu vybízel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
htm

HTM přeci :)
už nehraje nikde, a já jsem s ostatníma na s26
 

DeletedUser38648

Guest
Gratulace + nabídka:)

Dovolte mi pogratulovat k vítězství kmene:)

A mám pro Vás nabídku, Ti co máte zájem začít na světě 28 - na rozjetém účtu kontaktujte mne zde do zpráv:)!
Určitě pro Vás něco najdeme a dokráčíme k vítězství i tam:))!

S pozdravem,

Gándhí (lubobubo)
 
Nahoru