• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapy & statistiky S16

DeletedUser30359

Guest
uf škoda že takhle část mapy je mi tak neznámá. přibližte mi to tu trochu blíže.
kdo s kým, kde, jak a za kolik :)
 

DeletedUser29034

Guest
Myslíš mapu K24 a K25?
Mapa K25 je relativně klidná,jsem v obložení spojenců a soukmenovců,žádní nepřáetlé zde nejsou.
K24 je nejaktivnější část kmene SMS,zde se každý den něco děje,naši nepřátelé jsou stejně obecně známí,tak je můžeme vyzradit-DRUIDS.
Západ DRUIDS v mých začátcích(celou polovinu K24) ovládali DRUIDS,ale teď po půl roce se smrskli do jedné západní části K24,kde se pomalu likvidují.Na K24 je ta největší zábava,nikde jinde taková není :)
Na K23 je to velmi komplikované,jsou tam DoNy,spojenci i nepřátelé,tam se to nějak nedá rozdělit,ale je to velmi nerovnocený a nevyvážený kontinent...Kdyby ses chtěl ěnco dozvědět o K24,podívej na mě na S16 pod stejným jménem,vycentruj si nějakou vesnici a tam se podívej okolo,jak co vypadá...:)
 

DeletedUser

Guest
Spíš mi šlo o to jak zde napsal, že bych měl být zticha :) čekal bych to od někoho bližšího, kdo už se mnou měl co dočinění ...
 

DeletedUser29034

Guest
Kde si to vzal???To jsou přeci naši spojenci...


Spíš mi šlo o to jak zde napsal, že bych měl být zticha :) čekal bych to od někoho bližšího, kdo už se mnou měl co dočinění ...

Já jsem se s tebou zatím nesetkal ani na mapě ani v diplomacii...Prozatím...
 

DeletedUser30359

Guest
no vidíš jak sem mimo mísu :-(
proto sem se ptal na to zda to je někdo ochotnej popsat situaci mezi meny na severní straně světa
 

DeletedUser

Guest
No sever by se dal jeste odhadnout podle situace ale co teprve zapad tam si nejsem vubec vedom jak to tam vypada my vychodni kmeny to mame tezke ze jo bule:)
 

DeletedUser29034

Guest
no vidíš jak sem mimo mísu :-(
proto sem se ptal na to zda to je někdo ochotnej popsat situaci mezi meny na severní straně světa

Jednoduše,na severu jsou války...
Kmen =UC= byl zničen a nyní jsou spojenci xxx a DRUIDS.
DRUIDS jsou také provázáni aliancí strážci,do které zapadá ŘE,|S|,DRUIDS...
Nevím,co bych o situaci na severu dál napsal...
 

DeletedUser

Guest
No my Sarmati ... jo dalo by se to tak momentálně popsat. I když u našeho kmene to už od začátku vedeme tak nějak na všech frontách, něco jako přílivová vlna, pěkně krok po kroku dál a dál ... ale je pravda že situace na severu se mění jak voda. Naše kmenová kronika, kterou neustále doplňuji, toho je důkazem, protože už teď je docela rozsáhlá. Pamatuju začátky, kdy se kdysi mocný kmen ~ROMA~ rozpadl, kvůli vedení a ještě k tomu že jejich vedení bylo celkem ... prodejné. Z toho rozpadu vznikly dvě frakce, dva kmeny. Kmen Vikingů a Sarmatů. Potom co jsme zničili jedničku na K42, kmen /AW/ ( po sjednocení s Chaosem to byl kmen ACH ), jsme chtěli zničit Vikingy ( což by byla dlouhá válka ) ale nakonec došlo k jejich spojení s LoM. My jsme se tedy potom soustředili na ovládnutí dalšího kontinentu a to K32, kde vládl kmen CZ-SK. Ten už skoro neexistuje, ty zbytky co zůstaly jsou pod neustálým tlakem a do toho jsme se teď přidali do boje proti TSR a jejich akademii. Do toho je na K32 ještě kmen xxx, který vznikl sjednocením kmene SIKY, Legion a ... ještě jeden, teď si nepamatuju. Každopádně xxx bývali členy aliance, dokuď nedošlo k jejich spojení s ostatními kmeny.
 
Nahoru