• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapy & statistiky S16

DeletedUser29034

Guest
Kmen xxx vznikl ze SIKY?LEGION a z All*.
Akorát situaci na severu jste pochopili trošku jinak,na severu se to má tak,že TSR bojuje hlavně s xxx.TSR jsou našimi spojenci,ne nepřátely.
My SMS bojujeme hlavně proti kmeni DRUIDS,který se nějak pomalu ale jistě rozpadá.
Asi před týdnem jsme já a Turista18 rozjeli velkou akci na avronelle,která jako překvapením(královna DRUIDS) zbarbařila a s ní i vůdce kmene u.h.,který nikomu nedal nic vědět.Takže to vypadá,že DRUIDS už nevydrží nátlak z naší strany.
Na takové kmeny,které psal lord si vůbec nepamatuji,jelikož jsem tu v té době jěště nebyl.
 

DeletedUser

Guest
To bylo někdy lednu/únoru ... tehdy byl kmen ~ROMA~ v TOP10 ... většinou se pohyboval okolo toho 13-15 místa, a v době největšího rozkvětu byl myslím 8. nebo 9. ... pak přišel rozpad, o který sem se maličko přisadil. Původně sem chtěl jen svrhnout vedení a kmen dát do kupy jak po stránce vedení tak systému, ale nakonec sem zjistil, že s tím co je ve kmeni by byly problémy, takže je lepší od začátku vybudovat vlastní. Takže sem vzal 1/3 schopných hráčů k Sarmatům, další 1/3 šla k Vikingům a 1/3 se rozutekla všude možně. Jóóóóó bejvávaly časy, člověk si užil i srandu, protože tehdy si všichni mysleli že to nikam nedotáhneme ... opak je pravdou ... a o situaci s DRUIDS vim. Jelikož jsou v alianci, tak kontroluju všechno a všechny a o jejich situaci vím a taky vím že řeší. Kdy se vyřeší je ale ve hvězdách.
 

DeletedUser30359

Guest
díky za objasnění. je dobré mít přehled i když se nás to zatím netýká
 

DeletedUser

Guest
díky za objasnění. je dobré mít přehled i když se nás to zatím netýká

Osobně doufám, že nynější informátor Paladina z S16 bude mít ... komplexnější přehled, protože i mě chybí informace co se kde děje. Vím co se děje na severozápadě, západě a jihozápadě ... ale jinak nemám přehled ...
 

Deleted User - 4054243

Guest
jn taky by si rad pocetl v paladinoj

nebavej me ty blbasti co pisou chtelo by to ozivit
 

DeletedUser29034

Guest
To bylo někdy lednu/únoru ... tehdy byl kmen ~ROMA~ v TOP10 ... většinou se pohyboval okolo toho 13-15 místa, a v době největšího rozkvětu byl myslím 8. nebo 9. ... pak přišel rozpad, o který sem se maličko přisadil. Původně sem chtěl jen svrhnout vedení a kmen dát do kupy jak po stránce vedení tak systému, ale nakonec sem zjistil, že s tím co je ve kmeni by byly problémy, takže je lepší od začátku vybudovat vlastní. Takže sem vzal 1/3 schopných hráčů k Sarmatům, další 1/3 šla k Vikingům a 1/3 se rozutekla všude možně. Jóóóóó bejvávaly časy, člověk si užil i srandu, protože tehdy si všichni mysleli že to nikam nedotáhneme ... opak je pravdou ... a o situaci s DRUIDS vim. Jelikož jsou v alianci, tak kontroluju všechno a všechny a o jejich situaci vím a taky vím že řeší. Kdy se vyřeší je ale ve hvězdách.


jj,časy to byly,ale já je neznám,jelikož jsem tu ještě nebyl...
aspoˇv vím,co se dřív dělo,jinak my jsou tyto kmeny úplně neznámé...
Ano,DRUIDS av ali jsou,ještě jsem do aliance zapoměl znímit -=EQ=-...
Tdy kompletní seznam:
DRUIDS
-=EQ=-
ŘE
xxx(dnešním dnem kmen xxx oficiáloně vstupuje do aliance STRÁŽCI)
Uvidíme,jak se to vyvine dál...
A jak to máte vůbec vy tam u vás v současné době?
 

DeletedUser

Guest
Jak to myslíš? My jako kmen nebo jak vlastně? :scratch

ŘE už není ... ŘE je vlastně EQ :) nechápu to ... první bylo EQ, pak se přejmenovali na ŘE a teď jsou zase EQ ... tak už nevím :)
 

DeletedUser29034

Guest
Aha,tak už v tom mám zmatek i já v tý jejich ali,ale hlavně jsem chtěl říct,že do tý jejich ali se přidali už i xxx,aby zničili TSR společně a posílili se...

jj,jak to vypadá u vás,nemám tam přehled,co se tam u vás děje...
 
Nahoru