• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapy & statistiky S16

DeletedUser

Guest
Aha,tak už v tom mám zmatek i já v tý jejich ali,ale hlavně jsem chtěl říct,že do tý jejich ali se přidali už i xxx,aby zničili TSR společně a posílili se...

jj,jak to vypadá u vás,nemám tam přehled,co se tam u vás děje...

No to co bylo popsáno :) válka proti TSR a zbytku CZ-SK ... takový dočištění po válce :) jinak se pomaličku ale jistě suneme kupředu.
 

DeletedUser29034

Guest
jj,všiml jsem si,někdy si procházim mapu,nebezpečně se přibližujou TSka,ale vy ještě ohrožení nejste,zatím nejste u nás tak to je v pohodě...Ale válka proti TSR,tak to jsem zvědavej,jak to dopadně,je pravda,že do TSR buší celá aliance,ale taky maj spojence,no,uvidíme,ještě to bude zajímavý...
 

DeletedUser

Guest
Dopadnout to může všelijak ... sám si nejsem jist výsledkem, protože kdyby se člověk mohl soustředit jen na válku, tak by to i šlo, jenže jednu chvíli se válčí, druhou se člověk podívá trošku jinym pohledem a už rozdává rozkazy : ty tam, ty tam, ty udělej tohle a ty tohle a máte na to maximálně týden a voilá, do války ti zbývá 15 členů, protože zbytek musí prostě udělat jiný podstatný věci, který nesnesou odkladu ... takže kdyby se aspoň měsíc mohl celej kmen soustředit jen na válku, bylo by to boží ... jenže to se nám stalo jen jednou a to bylo když sem kmen založil ... měli jsme jasnej cíl a postup, ale teď ... teď je to takový že se musí dělat víc věcí najednou aby nás v budoucnu něco nepřekvapilo.
 

DeletedUser30359

Guest
no tak myslím že na jihu a jihovýchodu je to velmi přehledné.

nevím jak to mají okolní kmeny ale u nás platí pouze TS = MoW spojenci, no a zbytek je neutrál :)
Na jihu TS a MoW vzniklo a zaniklo (většinou rozpadlo) asi milion kmenů, z toho vzniklo nově KzK které logicky pro přežití musí nabrat to nejlepší pod náma aby obstálo.
Jinak nový dopisovatel do paladina z tohoto světa je hráč Styler (KzK), takže by možná stálo za to ho oslovit pokud chcete kvalitní info i o své části světa.
 

DeletedUser

Guest
Jojo psal mi ... sem zvědav jakou kvalitu budou mít jeho články. Když se doteď něco o S16 objevilo v Paladinu tak to stálo za starou bačkoru. Schází nějakej kompletní přehled o dění na tomhle světě. Každej má jasnou představu ve svý části, ale co se děje jinde to už nějak uniká a Paladin je jediná možnost jak zjistit stav i jinde.
 

DeletedUser

Guest
no tak myslím že na jihu a jihovýchodu je to velmi přehledné.

nevím jak to mají okolní kmeny ale u nás platí pouze TS = MoW spojenci, no a zbytek je neutrál :)
trosku jsis tu diplomacii zkratil :) myslim si ze TS1 a TS2 coz vzniklo z rozpadnuti dasich tri az ctyr kmenu nema vsude jen neutralni pudu :))
 

DeletedUser30359

Guest
vůbec jsem to nezkrátil. ts1 nejsou spojenci. je to sesterský kmen :)
už z profilu to je přeci jasný. samozřejmě různá diplomacie je v jednání ale pokud to nebude definitivní, tak je to nezveřejnitelné. vznik kmenů není až tak důležitý pokud to není aktuální. i ts1 procházelo vývojem a připojováním různých hráčů. Ani já nejsem jedním ze zakladatelů a ani z daleka jedním z prvních hráčů tohoto kmene. Náš kmen jako každý prochází určitou selekcí odpadajících hráčů a strategickým výběrem kvalitních a dobře postavených nově příchozících.
 

DeletedUser

Guest
Ano TS1 uz od zacatku vyznavala cestu mit co nejmene spojencu a donu protoze pri nastaveni tohoto sveta je lepsi mene nez vice , kvalita nez kvantita
 

DeletedUser29034

Guest
Jak vidím,situace hl. kmene se stále mění,nejdříve byl na 9.místě,poté spadl na 11.místo a teď opět na desáté,bude to tím,že se mění pořadí okolních kmenů a velmi se to projevuje v žebříčku.
Všiml jsem si,že DX-(D-generation x) se rozpadá...
Také jsem koukal,že KzK(Králíci z klobouku) už jsou hned za námi a tak mi docvaklo,že se s nimi také něco děje...
Naopak kmen | S | se nám docela vytahuje,zajímalo by mě docela,zda - li to má co dočinění s dvěmi velkými se rozpadajícími kmeny...
 
Nahoru