• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapy & statistiky S8

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Není zač, je mi potěšením starat se o takový svět. (Jinak děkování by mělo spíše směřovat na adresu kolegy Vudcaa, který na tyto mapy přišel.)

Budiž tvé přání splněno. Upravil jsem to. :)
 

DeletedUser11059

Guest
Jsou pravdu dobré ... a sami se průběžně aktualizují, nebo je musíš aktualizovat osobně?
 

DeletedUser

Guest
Mapy se aktualizují jednou denně. Většinou okolo 5-té hodiny (viz hlavička obrázků) Východního standartního času, což je asi u nás asi 11.00 dopoledne. Takže každou chvíli by měla proběhnout aktualizace.
 

DeletedUser28268

Guest
Prilis casto tady ctu a to dost vychloubacne jak nekomu porad roste DEF rank ale tak uz to byva ze kdyz nekdo dostava nandano tak mu ten DEF rank roste
 

DeletedUser11059

Guest
nechci rýpat geriatrusi ... ale na co navazuješ tady v mapách? .... poslední zmínka o rancích zde byla ode mě a to na záměnu OFF za OD .... DEf nikde. asi jsem naprosto slepý.
 

DeletedUser

Guest
pozdrav

zdravím Vás jste se pěkně rostáhly, ale koukal jsem, dost hráčů to zabalilo:) od Té doby cojsjem odešel:)

Zdravím papasese:)

Jak se daří:)


Sokar I
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru