Maximální produkce surovin

Téma v sekci 'Otázky & Odpovědi' založené uživatelem Roman Navrátil, 17. dub 2019.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. Shedd

Shedd Zasloužilý veterán Registrovaný uživatel

Registrace:
    6. čvc 2011
    Obdržená poděkování:
    251
    Nabroušené nástroje přidávají 10 % dřeva a ne všech surovin, takže obdoba pevných cihel a vylepšených důlních vozíků.

Takže pak by ta maximální produkce měla být 7536 za hodinu, resp. 15 072 za hodinu.

2. Kozmicz

Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

Registrace:
    19. úno 2008
    Obdržená poděkování:
    943
    Máš pravdu Shedde, společně s nabroušenými nástroji (+10% produkce dřeva) lze použít zároveň i efektivní pracovníky (+3% všech surovin), takže výsledná hodnota bude vyšší, než jsem psal.

3. DragonLady

DragonLady Častý uživatel Správce Wiki

Registrace:
    24. úno 2009
    Obdržená poděkování:
    189
    Ano, jsou eventy - tzv. Události, zrovna jedna probíhá, a na wiki k ní máš nejen základní popis, ale rozšířený návod i s obrázky. Lze získat i bez ptw několik bonusů na navýšení produkce. :)

(pro další dotazující - méně chápavé doplním, že bonusy jsou některé dočasné-např, válečné úsilí, a některé trvalé-např. pevné cihly, nabroušené nástroje a vylepšené důlní vozíky.. osobně jsem je získala z této akce všechny, některé i 2x a to bez plýtvání PB :)
    Sledováním komunikace hráčů vidím, že o akci je zájem a kombinování je baví.. z bonusů mají viditelně radost :)
    Vše co se týká produkce, i té maximální, je na wiki :) )

Naposledy upraveno: 25. dub 2019
  4. tantalena

tantalena Pokročilý uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    19. dub 2011
    Obdržená poděkování:
    110
    To je asi podobné, jako když řekneš, že jde bez využívání prémiových funkcí vyhrát svět. Ano, jde to. Stejně jako jde získat bonusy z eventů, aniž by do nich člověk dával PB. Ale potenciál s použitím PB je nesrovnatelně větší.
    Já DK stejně nehraju, podrobné info o eventech je pro mě zbytečné, maximálně se mi z toho pay to winu zvedne žaludek. Jediné, co jsem herně na DK za poslední 2 roky udělal, bylo, že jsem přibližně před týdnem přišel na český Bash a vyhrál ho :D

DragonLady za toto poděkoval/a.
  5. Biblos

Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

Registrace:
    6. bře 2008
    Obdržená poděkování:
    876
    No, a ještě lze zvýšit produkci také z úrovně kmenu na omezenou dobu. Ale pořád tu nevidím konkrétní upřesnění od tázajícího se, čemu u bonusové produkce nerozumí.

DragonLady za toto poděkoval/a.
  6. Shedd

Shedd Zasloužilý veterán Registrovaný uživatel

Registrace:
    6. čvc 2011
    Obdržená poděkování:
    251
    Takže konečný součet se všemi bonusy ať trvalými či dočasnými, byť že je hráč nemá šanci neustále mít, ba dokonce i získat, protože jsou jen v hazardu, pardon v eventu, tak je to tedy 7632 surovin za hodinu pro svět s rychlostí 1 a pro svět s rychlostí 2 to je 15 264 surovin za hodinu.

Naposledy upraveno moderátorem: 27. dub 2019
:
Uzavřeno pro další odpovědi.