• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Maximální produkce surovin

  • Zakladatel vlákna DeletedUser44311
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Nabroušené nástroje přidávají 10 % dřeva a ne všech surovin, takže obdoba pevných cihel a vylepšených důlních vozíků.

Takže pak by ta maximální produkce měla být 7536 za hodinu, resp. 15 072 za hodinu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Máš pravdu Shedde, společně s nabroušenými nástroji (+10% produkce dřeva) lze použít zároveň i efektivní pracovníky (+3% všech surovin), takže výsledná hodnota bude vyšší, než jsem psal.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Já když ještě hrál světy, tak bylo možné z těch různých divných eventů získávat nějaké jednorázové navýšení produkce ve vesnici, kde je to použito. Inventář toho měli hlavně ti, co se pay to winem zvýhodnili.
Kromě toho se pořádají každou chvíli buď jako omluva za padající server, nebo na počest výročí/svátků, několikadenní navýšení produkce na všech světech; ani nevím, jestli se to dělá přes speciální event, nebo přes tu produkci v konfiguraci.
Každopádně, v diskuzi výše jsme uvedli i další věci, které zvyšují produkci - hlavně produkci v konfiguraci :)

Ano, jsou eventy - tzv. Události, zrovna jedna probíhá, a na wiki k ní máš nejen základní popis, ale rozšířený návod i s obrázky. Lze získat i bez ptw několik bonusů na navýšení produkce. :)

(pro další dotazující - méně chápavé doplním, že bonusy jsou některé dočasné-např, válečné úsilí, a některé trvalé-např. pevné cihly, nabroušené nástroje a vylepšené důlní vozíky.. osobně jsem je získala z této akce všechny, některé i 2x a to bez plýtvání PB :)
Sledováním komunikace hráčů vidím, že o akci je zájem a kombinování je baví.. z bonusů mají viditelně radost :)
Vše co se týká produkce, i té maximální, je na wiki :) )
 
Naposledy upraveno:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To je asi podobné, jako když řekneš, že jde bez využívání prémiových funkcí vyhrát svět. Ano, jde to. Stejně jako jde získat bonusy z eventů, aniž by do nich člověk dával PB. Ale potenciál s použitím PB je nesrovnatelně větší.
Já DK stejně nehraju, podrobné info o eventech je pro mě zbytečné, maximálně se mi z toho pay to winu zvedne žaludek. Jediné, co jsem herně na DK za poslední 2 roky udělal, bylo, že jsem přibližně před týdnem přišel na český Bash a vyhrál ho :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, a ještě lze zvýšit produkci také z úrovně kmenu na omezenou dobu. Ale pořád tu nevidím konkrétní upřesnění od tázajícího se, čemu u bonusové produkce nerozumí.
 

DeletedUser33829

Guest
Takže konečný součet se všemi bonusy ať trvalými či dočasnými, byť že je hráč nemá šanci neustále mít, ba dokonce i získat, protože jsou jen v hazardu, pardon v eventu, tak je to tedy 7632 surovin za hodinu pro svět s rychlostí 1 a pro svět s rychlostí 2 to je 15 264 surovin za hodinu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru