• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mekáč nebo KFC?

KFC nebo McD?

  • KFC

    Hlasy: 115 29,9%
  • Mekáč

    Hlasy: 174 45,2%
  • Ani jedno

    Hlasy: 96 24,9%

  • Celkový počet hlasujících
    385
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4673

Guest
Máte raději kuřecí křidélka z KFC nebo hamburgery z McD?:rolleyes:

Hlasujte v anketě!:)
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
V KFC maj křídla lepší, ale já tam nechodím:)
Podle mě je KFC dražší ...
 

DeletedUser

Guest
Přidej tam ani jedno ... ty zbytky mi nechutnají ani tam ani tam... radši takhle doma ... pořádnej řízek ... a kam se hraba mekáč nebo KFC...
 

DeletedUser1842

Guest
"Gyros" od vietnamců s nudlema strčí všechny amíky do kapsy, chutí, objemem a určitě i cenou:cool:
A pokud na mě nebude ještě štěkat, klidně budu věřit tomu, že to kdysi bylo kuře...
 

DeletedUser

Guest
Proč by to nemohlo být kdysi kuře... kuře bylo chcíplo to, stala se z toho kytka a tu sežral pes... jak jednoduchý ... :D To jsem slyšel historku. Že byli v nějaký čínský restauraci a ta, si dali specialitu ... no prej výborný ... asi 4 druhy mas... a na to jedno nemohli přijít co to je... a za týden, že tam půjdou znovu... a zavřeno... že tam prej vařili kočky, psi, myši v naprosto nehigienických podmínkách...
 

DeletedUser

Guest
jednoznačně mekáč... jsem závislá na McFlurry s lentilkama :D
 

DeletedUser

Guest
bó-bika asi bych si vědomě nedal (ikdyž to je taky maso) v číňanu jím často hlavně na turnajích, kde nemáme večeře.
 

DeletedUser

Guest
Škoda že sem ještě ani v jenom nebyl... :D Na hospodu nic nemá :cool::cool::cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru