• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Menší chyba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj jen jsem chtěl upozornít na menší chybu co se týče zde fóra jak je v pravo na kraji tohle :-
Online uživatelé
  1. Adik13
Celkově: 34 (uživatelů: 1, návštěvníků: 25, botů: 8)

Tak jen že tam je botů místo bodů
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nemá tam být bodů. Boti tam jsou správně. Nevím, jak to přesně popsat, proto to nechám na někom z dk týmu, ale zde chyba opravdu není. :)
 

DeletedUser

Guest
Jak napsal Šachlik, výraz „botů” je správný.
Nejde o počet bodů, ale robotů, resp. počítačových programů, které jsou na internetu hojně rozšířené.
Á propos, určitě ses ty sám ve hře setkal s kontrolou v podobě programu Captcha.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
jo takhle to je jakoby počet kolikrát jsem byl zkontrolován z tým programem apcha jestli nejsem bot .
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ne, není to počítadlo kolikrát si byl zkontrolován. :D Jsou to různí roboti, přičemž každý dělá něco jiného. ;)

Zde vysvětlení:
Internetový bot je počítačový program, který pro svého majitele opakovaně vykonává nějakou rutinní činnost na internetu - obvykle sbírá data, odesílá a zpracovává požadavky na služby vzdálených serverů apod.
Adriana zde zmínila Captcha, což je program pro ověření uživatele, zde ve hře, v současné době, v podobě zaškrtávání obrázků, aby se zjistilo, zda účet ovládá hráč a ne robot.

Snad se nemýlím a nedělám ze sebe hlupáka. :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
No jistě :D Jsem si říkal, že to je Captcha :D Hlavně, že to jak hlupák opíšu :D :D :D Ale jinak to snad sedí :D
 

DeletedUser

Guest
V pohodě, opravila jsem to. To je tak, když člověk dělá více věcí naráz. :rolleyes:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru