• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Menší poměr rozdílu bodů při útočení

Deleted User - 4068283

Guest
Dobry den, mam dotaz zda-li bude treba na dalsich svetech nejak vic omezena moznost utoceni silnejsich hracu na slabsi?

Napriklad na svete 69 jsem ted dobil druhou vesnici a to hraju poctive a hra me bavi, ale vedle me uz se objevili hraci, kteri maji treba i 16 a vice vesnic, ale uz na me muzou utocit. To preci neni fer. Jak se muze clovek s jednou a pul vesnici branit hracum, kteri maji treba i 16 vesnic? Tohle by melo byt razantne omezeno a ten rozdil poctu bodu, kdy hrac muze utocit na slabsiho nebo silnejsiho, by mel byt mnohem vic omezen, mnohem vice! Prosim omezte ten rozdil, kdy muze silnejsi hrac utocit na slabsiho, tohle zkratka neni fer a ta hra pak ztraci kouzlo a smysl. Ted v podstate jen buduju vesnici jinymu hraci, uz ted vim ze hru proste nedohraju, protoze nemam absolutne zadnou sanci se ubranit takove sile. Namísto rozdílu 20:1 bych se vůbec nebál nastavit tento poměr klidně i na třeba jen 4:1
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Ahoj, pro tyto účely máme casual světy, kde je prvních 18 měsíců útočení omezeno.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Dobry den, mam dotaz zda-li bude treba na dalsich svetech nejak vic omezena moznost utoceni silnejsich hracu na slabsi?

Napriklad na svete 69 jsem ted dobil druhou vesnici a to hraju poctive a hra me bavi, ale vedle me uz se objevili hraci, kteri maji treba i 16 a vice vesnic, ale uz na me muzou utocit. To preci neni fer. Jak se muze clovek s jednou a pul vesnici branit hracum, kteri maji treba i 16 vesnic? Tohle by melo byt razantne omezeno a ten rozdil poctu bodu, kdy hrac muze utocit na slabsiho nebo silnejsiho, by mel byt mnohem vic omezen, mnohem vice! Prosim omezte ten rozdil, kdy muze silnejsi hrac utocit na slabsiho, tohle zkratka neni fer a ta hra pak ztraci kouzlo a smysl. Ted v podstate jen buduju vesnici jinymu hraci, uz ted vim ze hru proste nedohraju, protoze nemam absolutne zadnou sanci se ubranit takove sile. Namísto rozdílu 20:1 bych se vůbec nebál nastavit tento poměr klidně i na třeba jen 4:1


tato hra je o spolupráci a diplomacii, jmenuje se "kmeny", takže základem je ten kmen, není to hra jednotlivců.
 

Deleted User - 4068283

Guest
A když má pouze ten jeden hráč z nepřátelského kmene víc vesnic a bodů než celej náš kmen dohromady, tak to je fér? Končím s touhle hrou, už ani neodpovídejte...
 

Deleted User - 4068283

Guest
Ještě poslední dotaz, jak zruším účet? Chce to po mě heslo ale já se přihlašuju přes facebook a heslo od facebooku ani heslo do tohoto fóra mi to nebere.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Silnější hráči mohou útočit na ty slabší, na takové hráče však mají nižší morálku a proto obránce má v obraně výhodu. Pokud však nechceš, aby na tebe útočili silnější hráče, tak právě pro takové případy je tu již jednou zmiňovaný Casual, kde je aktivní poměr útočení, takže pokud má hráč např. 3x více bodů, než ty, nebudete moct na tebe zaútočit.

Pokud chceš smazat účet, musíš zadat své heslo, ale pokud se na účet přestaneš přihlašovat, tak bude automaticky smazán po několika dnech. Není potřeba tedy z tvé strany dělat vůbec nic, nechceš-li již pokračovat ve hře.
 
Nahoru