• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mentor pro nováčka

Belzebub

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ahoj!
DK jsme hráli se spolužáky kdysi ještě před "x" lety na základce a rád bych se k nim vrátil. Hledám nějakého zkušeného mentora, který mě vezme pod svá křídla. Mám fůru volného času, nedělá mi problém vstávat i v noci kvůli hře a chci do hraní investovat PB. Rád bych začal na nejbližším novém světě 87.

Bylo by fajn, kdyby se zde našel nějaký zkušený veterán, který by si mě přidal třeba na Facebooku a učil mě. Koukám se na YouTube videa, návody, různé stránky, atd. Přímá interakce se zkušeným hráčem je podle mě ale daleko lepší. Mentor by ideálně měl mít chuť hrát na světě 87, kde bychom mohli hrát spolu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud se ti nepodaří najít nějakého zkušeného mentora zde na fóru, tak ve hře je přímo implementován systém mentorů a učňů, kam se můžeš přihlásit a hra ti nějakého zkušeného mentora poradí, který tě bude provádět během tvého hraní na novém světě. Pokud bys s tím potřeboval ještě nějak více poradit, neváhej se na nás kdykoliv obrátit.
 
Nahoru