• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mezinárodní společenství pro rychlosti

duck that quacks

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ahoj všichni!

Jsem zde, abych vás pozval, rychlostní hráči, abyste se připojili k mému discord serveru.
Snažím se znovu vybudovat mezinárodní komunitu pro rychlosti – jak všichni víme, na různých trzích hry existuje spousta rychlostních serverů a ti nejzkušenější hráči na rychlost hrají víceméně na všech, protože jejich nastavení se může lišit.

Ale po dlouhou dobu si nemyslím, že existuje způsob, jak propojit všechny komunity - se svým serverem se snažím udělat právě to.
Máme mezinárodní chaty a chaty založené na komunitě – mým cílem je dát hráčům příležitost mluvit s lidmi z jiných serverů, najít si přátele, s nimiž nebo proti nim hrát, ale zároveň jim dát příležitost mluvit ve vlastním chatu a mluvit. jejich vlastním jazykem.

Také hledám alespoň jednoho zástupce každého serveru, někoho, kdo bude moderovat národní chaty, někoho, kdo mi řekne, co lidé navrhují nebo požadují, někoho, kdo se chce pokusit vybudovat národní komunitu a podobné věci . Napište mi v rozporu, pokud byste chtěli být tím člověkem :p

Moderátoři hry jsou také srdečně vítáni! Už máme nějaké z jiných serverů, které to zřejmě zajímá, tak uvidíme, jestli dokážeme hráče povzbudit, aby si znovu zahráli a možná v budoucnu uspořádali nějaké turnaje a udělali rychlostní kola tak zábavnou jako nikdy předtím. (server evidentně není oficiální, ale respektujeme pravidla hry a chceme mu jen pomoci prosperovat :p)

Máme také spoustu videí zkušených hráčů, která pomáhají novým hráčům naučit se a lépe porozumět hře, a jsme vždy k dispozici, abychom vyjasnili pochybnosti, tak se k nám přidejte a učte se s námi!

Odkaz na pozvánku je tento: https://discord.gg/qc2RDjMx6K

Uvidíme se tam!
Duck
 
Nahoru