• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mimo soutěž - Speedding

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41580

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Také netuším proč mimo soutěž, podmínky to splňuje a pokud budeme brát v potaz tu věž, nevidím nikde problém! :)
 

DeletedUser41580

Guest
Předpokládám, že výhra jsou nějaké PB a jelikož S49 finišuje a já po tomto světě končím s hraním, tak PB již nepotřebuji
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ano, odměnou jsou PB, ale nikdy nevíš a třeba se na některé nový svět vrátíš a v ten moment by se ti mohly hodit.
 

DeletedUser41580

Guest
Již jsem rozdal asi 3000 PB :D Nechci nic vyhrát, mně nedělá problém si ty PB koupit, tak dám příležitost i ostatním, kterou tuto možnost nemají (nebo nechtějí mít).

K DK se již nejspíš nevrátím, mám školu a pochybuji, že se mi bude chtít po škole ještě něco hrát ... Poslední půlrok na to již docela kašlu, takže rozhodnutí skončit je asi moudré.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41580

Guest
A sakra, byl jsem odhalen :( :D :D

Vrtulník nebo dron, abych to vyfotil takhle z výšky, opravdu nemám - to jsi ani nemusel koukat na stránky Mostu :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Budu dělat, že jsem tu velkou lež neviděl. Máš štěstí, že si s touto fotkou nechtěl soutěžit. Každopádně do budoucna všichni alespoň víme, na koho si dávat pozor. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru