• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mimo soutěž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Abych tu jen nekritizoval, tak jsem také spáchal cosi, co se tváří, že by mohlo být básnickým útvarem :)

Opuštěná Třešeň

A třešeň opět rozkvetla.
Po kolikáté?
Kolik let tu vlastně stojí?
Proč se ptáte?!

Postavit se blízko ní
a čekat?
Kdo by přijít měl,
nepřijde ...
To dřevo tu dál osaměle
poroste!

Bořím tradice i ploty!
Proč?
Pojďme být jen já a ty!
 

DeletedUser33829

Guest
Tady někdo bumbal.:blush

Já to nepochopil.:pardon

Používat slovo vlastně v daném kontextu je bezvýznamné.:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Básně nejsou jen rýmy, ale také myšlenky, a pochopit myšlenkové pochody někoho jiného, to není lehká věc ...
 

DeletedUser

Guest
Tak Biblosi, tohle není báseň, ani básnický útvar. Tohle je, alespoň podle mě, čistokrevná poesie, u které vůbec nemám potřebu pochopit tvoje myšlenkové pochody, protože to ve mě vyvolává nepřeberné množství mých vlastních emocí a asociací.
Chtěl bych toho napsat ještě mnohem víc, ale cokoliv bych k tomu dodával, by bylo jako chtít zaparkovat buldozer v květináči.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak od Tebe si toho hodnocení velice vážím. Děkuji :hi
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Noo kdo ví co tím chceš říct,je to krásně napsané:hi
 

DeletedUser32004

Guest
Já myslím, že Bibloš touží po někom, kdo se někde zaseknul a nejde, ať už fyzicky, anebo jinak. A ta třešeň, potvora jedna, ať už kvete,či nekvete, vůbec s tím nepomáhá. Nevím, jestli jsem se trefila, ale přeji ti, aby to dopadlo co nejdřív tak, jak si v duši přeješ ty :)
Moc hezké :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru