• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Možnost vypnutí kmenového chatu

DeletedUser41580

Guest
Nadpis hovoří za vše.

Jedná se mi o úplné vypnutí kmenového chatu, aby mi zprávy z chatu nechodily ani do zpráv.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40738

Guest
Myslím, že jen ten kmenovej nepůjde :-/. Asi musíš celej chat...
 

DeletedUser41580

Guest
Když vypnu celý chat, tak mi zprávy z něj neustále chodí do zpráv.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak je to nastaveno od samého počátku chatu.
 

DeletedUser41580

Guest
Když chci někomu vypnout chat, tak si ho bloknu. Jak mám ale bloknout kmen? :D
 

DeletedUser31120

Guest
Nejlepší by bylo, kdyby bylo umožněno z toho kmenového chatu odstoupit nebo-li opustit chat, na to asi InnoGames nemyslelo že?
Myslím si, že by to uvítalo dost lidí, protože ten spam, je vážně neuvěřitelný.......
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud by byla možnost z kmenového chatu odejít, asi by se už nejednalo o kmenový chat. To mi nepřijde zrovna ideální řešení. O kmenový chat bylo neustále ze strany hráčů požadováno, ale pokud si myslíte, že je spíše na obtíž, pomozte nám najít ideální řešení - jak kmenový chat ponechat, ale aby nebyl hráčům na obtíž.
 

DeletedUser41580

Guest
Mně by se třeba líbily skupinové konverzace, které bych si mohl vytvořit sám ... Tak by si každý mohl vytvořit i kmenový chat ...
Přeci jen, co si budem povídat. Ne všichni se vždycky v daném kmeni mají rádi a taky se občas stane, že se tam najde někdo, kdo donáší informace nepříteli.
 
Nahoru