• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Možnost vypnutí upozornění na nové oznámení z pomocníka rabování

DeletedUser33829

Guest
Díky, Kozmiczi, za příspěvek, který má hlavu a patu. Konečně normální odpověď a chování někoho z DK Týmu. Avšak že existují databáze, ke kterým hráči nemají přístup, tak jako testovací servery, ke kterým hráči nemají přístup, vím. Nicméně, mít přístup k takovým údajům a serverům nedělá z nikoho učeného a že rozumí hře, tak jako být první na nějakém herním světě (když dnes je to síla platební karty a hlavní faktor tu vždy byl čas, než spíše dovednosti a schopnosti) a navíc ono stejně na testovacím serveru to dopadne jinak než pak na herních světech. Ale jestli tomu support rozumí se pozná podle toho, jestli jsou schopní odpovědět nebo třeba vyplnit vědomostní test, jak testujete hráče na srazech. První smysluplná reakce na dotaz se dostavila až od Tebe po 12 dnech!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Testovací server je samozřejmě od testování herních komponentů, novinek atd. Nám to umožňuje hru stále hrát v našich časových možnostech. Pokud bych já osobně hrál např. tak aktivně, abych se dostal mezi přední hráče, znamenalo by to zase to, že svůj čas věnovaný této hře bych musel věnovat hře jako takové a ne vedení herní komunity a svým povinnostem u této hry, o kterých většina hráčů nemá ani tušení.

Za odkazy díky, evidentně ani mezinárodní adminy návrh nenadchnul natolik, aby jej hlásili. Jen je škoda, že se k tomu nikdo z nich alespoň nevyjádřil.
 

Deleted User - 4022406

Guest
Nápad vypnout vyskočení čísílka u ikonky oznámení z rabování barbarek se mi líbí. Pro mě je to dost rušivý element, když se třeba soustředím na chytání vlaků a stále mi naskakují nová a nová oznámení v liště. Uvítal bych to :)
 
Nahoru