• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mobilní verze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3940
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3940

Guest
Dobrý den přeji

Rád bych měl dotaz na všechny hráče, jelikož jsme si asi se supportem moc nerozuměli přiložím sem i obrázky.

Jedná se mi o to, že bych chtěl ušetřit nějaká ta data na mobilu(Nemám OS Android/iOS a na můj BB 10.2 aplikačka tak brzo nepříjde, stejně po zkušenostech z Androidu, jsem s ní nespokojen)...
Mno mobilní verze v prohlížeči se mi zdá být stejná a pro mě mnohem přívětivější co se nastavení týče, ovšem jediné co mě tam trápí je tento problém:

Sekce Přehled/produkce (kombinované to je jedno):
Nyní -
9lrEz2v.png


Což mi silně nevyhovuje, jelikož každou vesnici musím rozkliknout a podívat se nehledě nato, že je to stále pro mě strašně roztáhlé.
Proč tato sekce není řešena tím, že by byli vesnice stránkovány po 10 což se mi zdá je teď default bez možnosti rozkliknutí a hned by se přehled vesnice řadil následovně(klidně do dvou řádků):
En2rzXp.jpg

Co jsem se zatím díval, tak místa je i na mém mobilu docela dosti, případně by se to dalo v nastavení jako funkce zobrazení.
mě osobně by se to líbilo a myslím, že bych se poté připojoval přes mobil častěji

Děkuji za odpovědi zkušenějších uživatelů případně CZ supportu, zda něco takového je/plánuje se/navrhne se
S pozdravem Numidis
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud bychom to neměli v rozevírací liště, zabíralo by to příliš mnoho místa a bylo by to příliš informací na stránku. Zatím změnu neplánujeme.
 

DeletedUser3940

Guest
Proto jsem navrhoval, aby to bylo volitelné v nastavení kdo by to tak chtěl a myslím, ze par osobně obětují trochu delší scrolovani, než porad něco rozklikavat. Navrhoval jsem to hlavně z toho důvodu, že ať si tablet, nebo menší mobil dám do jakékoliv polohy - horizontální/vertikální vždy mám 3/4 řádku informaci prázdné. Takže pokud chci fakt něco udělat, tak mi ve výsledku nynější řešení zabírá vetší "rozlohu" než mnou navrhovány model neustálého rozbalení.

Tak svou vitku a návrh jsem poslal.

Ještě bych se tedy chtěl dotazat, kdyz už jsem u toho, co způsobuje chybu v aplikaci, ze v 90% přihlášení mám vždy minimálně 80% displeje zcernaleho a vždy buďto musím aplikaci minimalizovat a pak znovu otevřít(což stejné funguje tak 3 sekundy) a nebo se tím musím prosté do nějaké sekce naslepo proklikat.
Vlastním zařízeni lenovo s androidem 4.1.2
 

DeletedUser41048

Guest
ucet na mobilu

Dobry den, hraju na mobilu asi tyden nebo dva, zapomnel jsem pred touto dobou, ze jsem mel na DK ucet, tak jsem klikl jen jako host, ovsem tedkon bych se rad plnohodnotne prihlasil, ale nejde to na muj stavajici ucet, chce to pouze registraci. Dostanu to na svuj ucet nebo musim novy mail a novy ucet? Dekuji
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Z hostujícího účtu je možná pouze nová registrace, tato funkce slouží pro nové hráče. Chceš-li hrát pod svým účtem z dávné doby, musíš odejít ze hry jako host a přihlásit se svými údaji, budeš však hrát od nuly a ne s vesnicí, kterou sis již vystavěl.
 

DeletedUser2901

Guest
Jako hostujicí client můžeš hrát dál, ale pod podmínkou, že zadáš novou registraci do hry... Tzn nový registrační email...
Z hostujicího účtu nemůžeš udělat trvalý účet, když zadáš staré registrační údaje...
 

DeletedUser35385

Guest
ako je to možné že dnes som si stiahol tú apku na mobil a ono mi samo bez registrácie a pod založilo účet?:scratch Či to sa v nejakej inej krajine nemusíš zaregistrovať?:scratch Nešlo mi to teda do hlavy :D A ešte jedna otázka neviete či sa dá zmeniť na upozornenie zvučka? Lezie mi už súčastná na nervy :cry
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bez registrace hraješ jako "Host", viz. naše předchozí odpovědi s K.illlerem.
 

DeletedUser41706

Guest
Fake utoky

Cuus , chtel bych se zeptat jak se daji na mobilu posilat fake vlacku v jedne sekunde? Dik.

- - - Aktualizováno - - -

Tak jsem to zjistil.

Apple 6
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru