• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mohl by mi někdo pomoc ?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42697
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42697

Guest
Mohl by mi někdo pomoc mám problém stím že někdo má stejného poskytovatele wifi a mě nejdou rabovat kvůli tomu suroviny jak by se to dalo řešit ?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud se přihlašujete ze stejné sítě, jako daný hráč, nemůžete na sebe vzájemně útočit/podporovat se vojensky či surovinově. Pokud vám váš poskytovatel poskytuje stejnou síť, nemůžeme to obejít, je potřeba se tedy obrátit přímo na poskytovatele vašeho internetu a požádat ho o změnu sítě.
 

DeletedUser42708

Guest
Zdravím,
mohl by mi někdo poradit jak se přihlásit na casual 2,který hraji už dlouho?Na úvodní stránce se mi nezobrazuje.Díky
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Odpovím obecně, Casual se zobrazuje jen těm hráčům, kteří na něm mají účet. Kdo tam účet nemá, nemá ani jeden z Casualů v nabídce. Ovšem někteří hráči ve hře používají i více nicků, nemohlo se stát, že jste se přihlásil na jiný, než na ten, pod kterým Casual hrajete?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru