• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mohli by vylepsit

DeletedUser

Guest
Ahojte. Moj napad je len jedno, ale da sa to spravit len tak, ze to bude veeeelke. Moj napad je, aby suboje boli vydiet. Myslim to tak,aby to bolo ze ked niekto utoci, tak bude vidiet,ako (co ja viem) budu vykradat sklad alebo zabijat tych ludi. A este aj to, ze by bolo na vyber viac jednotiek. Ako napr.: lukostrelec,pistolnik. Sak viete jak to myslim ;-) . S pozdravom NetusimMeno.
 

DeletedUser37060

Guest
zaujímavá myšlienka, ale ne.
Ono už teraz je to preobrázkované a už len tie videá chýbajú... :D
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
To už by ale asi nebyla prohlížečová hra, ale musela by se stahovat, ale možná se pletu

Doporučuji ti TribalWars2, tam možná budeš spokojenější.

Pistolník?
Pravděpodobně vyloučeno.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, pistolníci jsou ve hře The West od Innogames.

A tato hra má svou oblibu právě proto, že tu žádné krvavé řeže nevidíš, boje se odehrávají jen jako čísla ztrát a je to tak dobře. Hra má nenásilnou formou učit a vychovávat, ne ukazovat nějaké s prominutím "fujtajbly".
 

DeletedUser38373

Guest
A navíc bych viděl problém v mobilní aplikaci..Muselo by se to tam přidat a tím pádem by to bylo náročnější jak na mobil tak mobilní internet.. Takže tento nápad se mi nelíbí :(
 

DeletedUser2005

Guest
...já bych to celkem bral,nápad je to skvělej,myslím s novýma jednotkama...ještě bych tam přidal samopalníka,tankistu a letce...a taky by nebylo na škodu,když už se dá skoro všechno kupovat,kdyby si mohli prachatý egoisti za mírnější poplatek kupovat šlechtice,nebo už hotové vesnice...a nebo,ještě lépe,rovnou celé kontinenty...co...?...však jde o rozvoj hry a to bez peněz přeci nejde...jen tak dál,bez peněz určitě ne,nicméně bez hráčů taktéž ne...hezký den přeji...:wacko
 

DeletedUser38373

Guest
...já bych to celkem bral,nápad je to skvělej,myslím s novýma jednotkama...ještě bych tam přidal samopalníka,tankistu a letce...a taky by nebylo na škodu,když už se dá skoro všechno kupovat,kdyby si mohli prachatý egoisti za mírnější poplatek kupovat šlechtice,nebo už hotové vesnice...a nebo,ještě lépe,rovnou celé kontinenty...co...?...však jde o rozvoj hry a to bez peněz přeci nejde...jen tak dál,bez peněz určitě ne,nicméně bez hráčů taktéž ne...hezký den přeji...:wacko


Tak nový jednotky určitě nebudou,to už psal Kozmicz několikrát..A co se týče toho kupování šlechticů,hotových vesnic tak nevím zda to mám brát jako ironii nebo to myslíš vážně :scratch
 

DeletedUser2005

Guest
...to snad mělo každému dojít,že je to pouze ironie...:)...jsem asi jeden z několika málo zastánců otevření světa bez veškerých výhod,krom základního premia,pro nás,staré galejníky kteří jsme si prošli DK od jejich začátků...světa nastaveného ve starém duchu fair play,kde si každej to své musí opravdu vybojovat vlastním umem...
 

DeletedUser38373

Guest
Fajn :D Jsem se lekl :D Ale obávám se že Inno nespustí svět bez takových výhod které se musí kupovat za PB :/ Oni tím žijí :) Ale určitě bych to uvítal,takový svět :):)
 

DeletedUser2005

Guest
...vím že tím žijí a samosebou je jasné že náklady stoupají,při spouštění nových světů,různých zlepšeních atd...ale pokud to vezmu logicky,z těch kdo by si rádi zahráli na "klasickém"světě by velké procento hrálo i na těch,kde se v podstatě jen vydělává na premium,které by dále použili na jeho aktivaci na tom pro "nás"...a že nás málo není,inno také dobře ví...vlk se nažere,koza zůstane celá,inno o nic nepřijde a všichni budou spokojení...je to dost nefér,když skvělej hráč bez možnosti cokoli financovat,na nově spuštěných světech naráží na soupeře,kteří mu svým herním umem nesahají ani po kotníky,ale (buďme upřímní) mají prachy a nemusejí se na nějakou korunu ohlížet...tím nechci samozřejmě nikoho znevažovat,ale rozhodně už zde neplatí pořekadlo že každej hraje jak umí...teď už je to o tom,že větší část lidí hraje podle toho,kolik má peněz,což je smutný...
 
Nahoru