• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mohli by vylepsit

DeletedUser

Guest
Návrh

Ahoj,
nejde mi vložit nové téma, takže svůj návrh píšu tady...

Hráči s aktivním PÚ mohou přesouvat pořadí ve frontě rekrutace. Bohužel nejde přesunout první položku ve frontě. Důvod je asi takový, že první položka (dejme si příklad - např. 10 kopiníků) je už v procesu. Pokud je druhý v pořadí např. 10 šermířů, nemůžu pořadí vyměnit.

Navrhuji proto, aby se dalo hýbat nejen s druhou, třetí a další položkou ve frontě, ale také s tou první, a to takto:

1) Ve frontě jsou tyto položky:
[SPOIL]
[/SPOIL]

2) Po přesunutí první položky níže zůstane ve frontě 1ks jednotky, která je právě ve výstavbě, aby se výstavba nenarušila - zbytek se posune. Viz. obrázek
[SPOIL]
[/SPOIL]

Stává se mi opravdu často, že přehodnotím důležitost stavební řady a prudí mně, že toto nefunguje. Pravděpodobně nebudu sám.

Předem děkuji za zvážení a všem přeji pohodový den a krásnou hru :)
 

DeletedUser41028

Guest
Je to úplná drobnost jen co se týče vzhledu vesnice, ale na světech kde není paladin je jen díra. Navrhoval bych aby tam nebylo vůbec zobrazeno místo pro sochu, nebo místo díry tam byla vytvořena nějaká soška bez významu nebo pravěká fontánka :D . Přijde mi trochu divné, že tam je jen jáma a nic v ní a nemá žádný smysl.
 

DeletedUser

Guest
posouvání vesnic šipkou

zdravím, nevím jestli tu to bylo nebo je, ale potřebuji to prostě vědět

je nějaká šance aby si mohl člověk prohlížet vesnice tou šipkou která je v PU aby přeskočila na novou vesku.
pod náhledem máte porostě název vesnice a dvě šipky doprava a doleva .. jde mi o to že já nepotřebuji PU ale toto mě prostě hrozně prudí, že musím vždy do náhledu a tam si vybrat vesnici.. To je prostě šílenství, když to na mobilu jde bez PU tak proč ne bez něj na počítači.. tohle by se mělo změnit.
 

DeletedUser37110

Guest
Zkus si v Nastavení ve Všeobecných nastaveních ​aktivovat klávesové zkratky.
 

DeletedUser

Guest
EDIT: jo jsou zapnuté , ale já PU nemám a nechci ho.. chci si přepínat vesnice pomocí šipek nebo pouze na jedno kliknutí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
ani klávesové zkratky bez pu na přepínání vesnic nefungují, ale mohly by... to je nejzásadnější překážka pro hráče bez PÚ
 

DeletedUser38373

Guest
Prosím uvědom si, že administrátor má na starost důležitější věci k práci. Když vyčkáš, určitě se k tomu vyjádří.:)
 
Nahoru