Mojak

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mojak

Guest
Nastal den 6.12. Kdy k nám do Divokých Kmenů přišel Mikuláš obešel všechny vesnice a rozdal odměny, a nebo je čert vzal do pekla. Začal den a Mikuláš s čertem a andělem už stál u hradeb. Klepali na hlavní bránu.
Jako první jim otevřel Pan a Paní Lučištníci, Mikuláš řekl, že zlobili, a tak museli zazpívat básničku o svém Paladinovi.. Zatímco zpívali anděl už rozdával odměny rodině Lučištníků. Dal nové šípy a jablka na zub. Dál pokračoval po nádvoří, kde vyděl rodiny rovnou tři. Rodinu Sekerníků, Šermířů a také Kopiníků. Tyto rodiny však byly po celý rok hodné, a tak rovnou anděl rozdával odměny. Rodina Sekerníků dostala nově nabroušené sekery, zatímco druhý anděl rozdal rodinám Kopiníkům a Šermířům nové přilbice a brnění.
Dále šli Mikuláš s čertem a andělem do Hlavní budovy, téhle bojové vesnice, kde číhá jenom zlo. Tam potkali Pana Paladina a Pana Šlechtice. Paladinovi dali nový tmavě červený plášt a Šlechticovi dali novou pozlacenou korunu. Mikuláš s ostatníma odešel do Stájí. Tam rozdali jenom zdravé odměny. Koně dostali mrkve, jablka a další ovoce a zeleninu. Jezdci dostali za odměnu pořádné maso.
A tak Mikuláš odcházel , ale objevil všechny doly, kde rozdal lopaty, pily, krumpáče a další různé dobré potřeby. Tak Mikuláš v Selském dvoře nakonec snědl svůj guláš a odcházel do jiných vesnic .... Zazvonil zvonec Mikuláš řekl "konec".

Omlouvám se za chyby .. S pozdravem Mojak
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.045
No, ještě je čas, zkus si to po sobě znovu přečíst a doplnit aspoň interpunkci, takto je to dost nepřehledné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.