• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Moje první setkání - BananKo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Krásný den přeju.
Povíprávím vám o mém prvním setkání v DK. :)

Stalo se to kdysi dávno, založil jsem si účet (jiný než mám nyní), nevspomínám si na jakém světě (11-13), severovýchod a hral jsem. Po nějaké době sem se chtěl přidat do jednoho kmene v mém okolí, tak jsem tedy napsal Náborářovy jestly by mě nevzaly. Odpověděly my že né, že nemám dostatečný počet bodů, tak jsem se naštval a chtěl jsem někoho z jejich kmene ničit :D. Tak jsem tedy zrekrutoval špehy a vyšpehoval jednu z vesnic jejich kmene. Měl jsem štěstí, protože ta vesnice měla pouze útočné jednotky a tak jsem začel ničit :D. Nato hned další den se o DK bavily kamarádi ve škole, a jeden z nich říkal že na ňho útočí nějakej 'blbec' a že asi na DK končí. Já se ho zeptal jak se jmenuje a on vyslovil mé jméno. Já se mu začal tlemit :D V DK jsem s útokama na ňho přestal :D.

Toto je mé první setkání s hráčem DK :D
(Prosím omluvte mé gramatycké chyby)

S pozdravem hráč BananKo
 

DeletedUser37043

Guest
To není přímo setkání, ale příjde mi to jako hodně velká náhoda..
Jestli nás náhdou netaháš za nos.. :scratch
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
No jo, kdo ví, jinak bych se nechtěl potkat s tím obráncem :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru