• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Moje první setkání - j.veverka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37047

Guest
Bylo léto 2011 a já měla prázdniny, dopoledne jsem nikdy neměla co dělat tak jsem si vždy psala s hráčem Chodící Kostlivec. Po pár dnech jsme si začali psát více a více a zjistili jsme, že si dobře rozumíme a je nám "spolu" fajn. Po několika týdnech jsme zjistili, že se máme nejspíše více než rádi a náš přátelský vztah se mění v něco víc. Po pár měsících přesněji v prosinci na silvestra jsme se rozhodli, že bychom se mohli poprvé vidět i v reálném životě. Domluvili jsme se, že přijede "on" Kosťa. Den před příjezdem panovalo velké napětí, nervozita a vše co patří k prvnímu setkání. Pro mě to bylo něco jako první rande. V den příjezdu jsem ho očekávala v centru města kam měl přijet autobusem. Při čekání na příjezd se mi hlavou honili nejrůznější a děsivé myšlenky "přijede vůbec ? Budeme si mít vůbec co říci ? " Mé myšlenky se uklidnili ve chvíli kdy vystoupil z autobusu a mě padala ústa skoro k až zemi. Vystoupil totiž ten nejkrásnější kluk a já hořela štěstím. Přivítali jsme se objetím a políbením. Strávili jsme spolu pár nádherných dní a hlavně jsem zažila toho nejkrásnějšího silvestra. Celé dny jsme spolu blbli, povídali si a celkově si užívali. Po uplynutí pár dní už musel Kosťa jet domu, bylo nám spolu tak krásně, že jsme ani jeden nechtěl aby to skončilo a loučení bylo neskutečně smutné. Na tomto příběhu je nejkrásnější to, že spolu jsme až do teď a klape to pořád úžasně jako na začátku. Tato hra mi přinesla do života něco více než jsem od ní očekávala.
A toto je moje první setkání :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Ahoj soutěžní příběh pošli sem nebo na žádost moderátora ti ho mohou přesunout
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Bylo to dvakrát, sloučil jsem to.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru