• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mroopgafie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38375
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38375

Guest
5.12 Začíná každý den stejně jako každý jiný ale brzy se vše změní. Najednou vidí jak se k vesnici blíží 3 lidé,zvířata nebo věci... ? :sorry Když došli k vesnici ukázalo se , že to jsou lidé nějací věštci a že mají stroj času. A tak zůstali přes noc ve vesnici :shout:shout:shout.

Další den vybrali mě že prý mě pošlou do budoucnosti.Já samozřejmě neodmítl jelikož jsem cestovatel.
Ale řekli že musím jít jen já a né nikdo jiný jen já a oni.Šli jsme k vrcholu kopce Zemřeš:bomb
Já se jich zeptal a co bude ? A oni řekli že uvidím Mikuláše tak já řekl dobře a co mám udělat ?
A oni řekli nic jenom si stoupni na vrchol kopce .Najednou mě ty dva chytily a třetí řekl: Jestli máš dobré srdce uvidíš Anděla jestli špatné tak uvidíš čerta a třeba cestou potkáš i Mikuláše ! A začeli se smát a schodili mě dolů :rofl

Padal jsem do Propasti z hory velké 1 000 000 kilometrů tuto horu nikdo neznal jen stateční válečníci Divokých Kmenů !

Ale ukázalo se že na dně byl vážně portál a já dopadl do jiného světa a času upadl jsem do bezvědomí ,když jsem se probral stáli okolo mě všude čerti

:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo

Řekli že mě pošlou k Mikuláši a ten mě zabije dovedli mě k Mikuláši.

A on povídá Hochu neboj nic ti neudělám když neřekneš nikomu o našem světě tak
ti dám plný měšec Premiových bodů. Ale já odpověděl nic nechci výhra je pro mě že jsem vás poznal :)

A tal řekl nu dobře máš dobré srdce a to se cení za to nás můžeš kdykoli přijít navštívit.
Anděl tě vezme zpět do tvého světa a každému ve vaší vesnici dej 10 prémiových bodů
že je to dárek k Mikuláši.
A i my vás příjdeme navštívit.

A tak mě anděl vzal zpátky do vesnice a já už se těšil na další rok :)

Konec...


---------------------------------------------------------------------------------------------
POKUD SEM NA NĚCO ZAPOMNĚL PROSÍM AT MĚ VEDENÍ INFORMUJE NEBO NĚKDO V PÁTEK DĚKUJI
---------------------------------------------------------------------------------------------
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A body jsi nezapomněl rozdat? :D Povedené. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru