• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MS 2013: diskusia k súťaži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
.........
2013_WC_Logo.jpg
.......



Priestor na otázky, alebo iba voľné diskutovanie s ostatnými tipujúcimi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Nějak jsem nepochopil pravidla a systém této soutěže.:wacko

A ta tabulka je věštění se zrcadla. :p

Nikde není řešeno jak přesné musí být tipování. (veštění)
Co když se seknu jen jednou a Lotyši skončí místo na 4 na 5 místě.
Co s toho plyne ... :blush
Když už soutěž tak tipujme jak skončí Česká republika a Slovensko v základní části. :hi

Nebo:
Ať si každý hráč vyberte nějaké můžstvo a tipne si jak dopadne.

Například: Kanada skončí 2 místě v základní skupině.
Jiný dá .. Norsko 7 místo.

Tím se zvýší šance většiny hráčů na výhru a budou mít větší zájem i sledovat MS.

Tipovat celou tabulku je jak jsem napsal věštění a osobně si myslím,že je to blbost a nikomu to nevýjde.

Vyzařovací souboje
v boji o titul jsou,už jasné k těm nemám žádnou poznámku.
 

DeletedUser16561

Guest
K základným skupinám.

Tipuje sa umiestnenie tímov v skupine.


správne uhadnuté 4 postupujúce tímy s presným poradím - 6 bodov
správne uhadnuté 4 postupujúce tímy - 4 body
správne uhadnuté 3 postupujúce tímy - 2 body

Zo skupiny postupujú prvé 4 tímy. A tie sú v tipovaní podstatné. Ak si tipneš správne, ktoré tímy postupia tak dostaneš body tak ako sa píše v tabuľke hore.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Sakra, rád bych se zúčastnil soutěže ale hokej vůbec nesleduji, doufám že bude soutěž i na téma "FOTBAL" :D
 

DeletedUser16561

Guest
MS vo futbale budú až o rok. A ja osobne súťaž na to rád pripravím. Uvidíme či podarí ju zorganizovať.
 

DeletedUser35575

Guest
Jsem Čech a podle mě budou Češi 3. a Slováci nepostoupí ze skupiny , protože postoupí Rusko,Finsko,USA a snad i Německo ale spolehnout se na to nemůžu tak snad jo protože jsem si tipnul že Slováci nepostoupěj !!! ... protože mě naštvalo jak nás vyřadili ... nespravedlivě !!!
 

DeletedUser36940

Guest
můžu se zeptat kde na netu jso k dispozici složení skupin? :)
nějak jsem to zazdila a nemám info o tom jak jsou sestavený skupiny :)

díky za navigaci kde najdu tabulky :)
 

DeletedUser

Guest


Jsem Čech a podle mě budou Češi 3. a Slováci nepostoupí ze skupiny , protože postoupí Rusko,Finsko,USA a snad i Německo ale spolehnout se na to nemůžu tak snad jo protože jsem si tipnul že Slováci nepostoupěj !!! ... protože mě naštvalo jak nás vyřadili ... nespravedlivě !!!

Ja milujem taketo odpovede,Slovaci nepostupia zo skupiny ,lebo nas porazili .
Prečitaj si komentare Hadamczika a podobnych,ktory pisali že to bol uplne vyrovnany zapas,akurat Vam chytal špatne cele MS Kovař,čo som u Českeho tymu nikdy nevidel,aby na MS mali brankara,ktory by nezachytal dobre,Slovaci využili chyby,to bolo cele,je to šport,niekedy postupy lepšie mužstvo,niekedy štastnejšie.

MS každy rok sledujem,ale nepripisujem tomu žiadnu vahu,už vobec nie meranie kvality štatov v hokeji,žiadne MS totižto neukazuju silu,aku štat ma,stale je to ešte 8-16 tymov,ktore vtedy hraju NHL a play off,tam su Ty naj. hokejisti na svete,nie na MS.

Napr minuleho roku sme tam vobec nemali tych naj Hossa,Gaborik,Višnovsky,polovička hračov z našej ligy a KHL,čo sa nemože NHL ani nahodou rovnať,podľa mňa to svedči o kvalite šampionatu,je to jediny šport,kde neplati že na MS su ty naj hrači sveta,žial je to smutne,keby to tak bolo,každe MS do teraz dopadnu uplne inak,kvalita by bola oveľa večšia a MS by boli doveryhodnejšie,MS by som nazval rezervne play off NHL .
:mocking
 

DeletedUser36641

Guest
No tak nás jednou Slováci porazili no .. :(
Mě zase naštvalo to, jak spadlo letadlo s tím Ruským týmem, kde byl zrovna Rachna kachna Rachůnek, Honza Marek a Vašíček nebo kdo.. a škoda Demitry, jinak ty Rusové a další ať klidně spadnou znovu, je jich tam dost.. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru