• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MS 2013: diskusia k súťaži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Priat niekomu smrt je zufale a trapne. Pokial si veriaci tak sa modli kazdy vecer, snad sa Ti nikdy neprihodi nejaka tragedia.
 

DeletedUser

Guest
No tak nás jednou Slováci porazili no .. :(
Mě zase naštvalo to, jak spadlo letadlo s tím Ruským týmem, kde byl zrovna Rachna kachna Rachůnek, Honza Marek a Vašíček nebo kdo.. a škoda Demitry, jinak ty Rusové a další ať klidně spadnou znovu, je jich tam dost.. :D

To jako trochu přeháníš.I oni byli dobří hokejisté.....hlavně takovou smrt si nikdo nezaslouží.
 

DeletedUser36641

Guest
To měl být vtípek - v žádném případě jim smrt nepřeji :(
 

DeletedUser35575

Guest
Jsem moc rád, že se každým rokem pořádá tato soutěž a snad ji uděláte i příští rok ... Taky byste mohli udělat soutěž na MS ve fotbale
 

DeletedUser16561

Guest
V tipovaní základných skupín nie sú niektoré príspevky písané podľa predpísaného vzoru . Prosím zúčastnených aby svoje príspevky písali podľa vzoru, inak budú ich tipy neplatné.

Veľa šťastia v súťaži !!
 

DeletedUser35385

Guest
Ahojte. Hlasoval som že majstry budú tento rok švédi. Ale skôr si myslím že vyhrajú znovu Rusi. Aby som nezabudol Slovaaaaaaaaaaci. Dotoho.:yeah Prajem ale samozrejme aj vám kolegom čechom veľa šťastia a nech sa darý. Ale keby sme sa zase stretli v duely proti sebe isto vám nebudem ddržať palce. Ale dúfam to Slováci znovu dotiahnu do prvej 3jky. Ajkeď si myslím že poradie top 4 bude taketo. 1.Rusko 2.Švédsko 3.Kanada 4.Slovensko. Ale určite vás čechou nepodcenujem a môžte prekvapiť ste tiež dobrý tím.;)
 

DeletedUser35385

Guest
Jsem Čech a podle mě budou Češi 3. a Slováci nepostoupí ze skupiny , protože postoupí Rusko,Finsko,USA a snad i Německo ale spolehnout se na to nemůžu tak snad jo protože jsem si tipnul že Slováci nepostoupěj !!! ... protože mě naštvalo jak nás vyřadili ... nespravedlivě !!!

Bože môj. Noa čo tak ste prehrali. Spočítaj si koľko krád ste vyhrali. Joj ako milujem tieto reči keď sa stažujete že ste prehrali. O tom je šport. Nie vždy to vijde ako si človek predstavuje. Ja som tiež nečakal že vás porazíme a stalo sa a som tomu rád.:great
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Keltille i ostatní - i když se Ti to bude zdát nepravděpodobné a neuvěřitelné - ale prostě to tak funguje. Každá špatná myšlenka přitáhne jinou špatnou myšlenku a tak další a další ... až vytvoří pomyslnou kouli, která Tě zasáhne s trojnásobnou silou Tvé původní myšlenky. Mysli na to, až budeš chtít příště dělat podobné nepovedené vtipy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru