• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MS 2013: diskusia k súťaži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Počkáme na skončenie základných skupín. Potom sa postupne budú vytvárať nové témy na tipovanie štvrťfinále, semifinále atď.
Medzi jednotlivými kolami bude vytvorené priebežne poradie, ktoré sa už bude iba dopĺňať na základe úspešných tipoch vo vyraďovacej fáze.
 

DeletedUser35385

Guest
Ďakujem za visvetlenie. Dufam dačo vyhrám. Ale zúčastním sa celých ms súťaže.:p
 

DeletedUser16561

Guest
Boli vypísané štvrťfinálové dvojice ! A to ak napriek tomu, že ešte nie sú stopercentné. Avšak myslím, že sa meniť nič nebude. ;)
 

DeletedUser

Guest
pomůžu dk týmu :D

Pořadí po základních skupinách je:

10 bodů: drekt, XmanX
8 bodů: Keltill, previens, rio777, pavel.hudec, kralmichal11, uciha, lucka313, pego
6 bodů: malkin333, kotry, Forest Hill, Lord FrontMinor, Byzanticy, lamac27, 7muflonek7, kajiskok, *Ricardo*, papasese, Vampire.Heart, tomo8, Lahcim Alláh, LordDarkKnighter, Oujee
4 body: mirekl, miškas54, cibuta, Jardaboos, drolda, TheAntupka, Ritier Alex, reeddy

Za případné pravopisné chyby ve jménech se předem omlouvám.


 

DeletedUser35385

Guest
Ouuuu. SWI 2:1 CZE. Pekné. Sice ja som nevedel komu mám držať palce. Ale viac som držal SWI. ZAslužia si postup. Kde to uz tá vysoko dotiahli.:D
 

DeletedUser36641

Guest
Tak nadějně to pro mě vypadalo a odejde mi počítač :(
Na mobilu mi to sem nešlo dát.. achjo.. to je pech.. tak snad někdy jindy.. ale kdo ví, třeba budu mít ještě štěstí :D


PS:
Nějaké PB za smolaře budou ? :D
 

DeletedUser

Guest
nechápu, proč to sem ještě DK tým nedal :)

Pořadí po čtvrtfinále:

11 bodů: drekt, uciha
10 bodů: lucka313
9 bodů: pego, pavel.hudec
8 bodů: malkin333, previens
7 bodů:*Ricardo*, Vampire.Heart, Lahcim Aláh
6 bodů: tomo8, Ritier Alex
5 bodů: reeddy

Ostatní hráči se nezúčastnili tipování čtvrtfinále, a proto mají tolik bodů, jako měli po skupinách.

A za kolik bodů je prosím vás jeden zápas v semifinále? V informaci o soutěži máte 2, v daném tématu máte 1.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru