• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MS 2013: diskusia k súťaži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ano, a také v něm nebyly zohledněny zápasy, které se již odehrály nebo které právě probíhaly.
Tipoval jsem 2 zápasy, které začínaly až po mém příspěvku.
Nechápu, proč máte potřebu si neustále hrát na policajty. Gratuluju, vedete si skvěle. :great

Že by jakákoli vyjímka nebyla fér vůči ostatním tipujícím tě asi nenapadlo že? (ale proč brát ohled na jiné)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser35385

Guest
Platí presní výsledok aj po samostatných nájazdoch? Lebo ak hej za usa proti fínsku by som mal dostať +6 bodou:yeah
 

DeletedUser35648

Guest
malkin ked napise vysledok 2:3 bez pp alebo sn a skonci po sn tak je neplatny ne?
 

DeletedUser18172

Guest
Platí presní výsledok aj po samostatných nájazdoch? Lebo ak hej za usa proti fínsku by som mal dostať +6 bodou:yeah

Přímo no :DD jsem si fakt měla rači jít vsadit :D -,- než tady tipovat :D

Ale smůla :D myslím , že to platit nebude :/ :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Pokiaľ si nenapísal za výsledok pp, alebo sn tak Ti platí výsledok po 60 minute. Avšak trafil si aspoň víťaza zápasu. Práve preto som ja za svoj vysledok napísal 1:0 pp a sn.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem to už nechat bez odezvy, ale nedá mi to.
Na malkina snad ani reagovat už nebudu, to nemá smysl.

lucka: Jsem ten poslední komu by šlo o prémiáky, protože už DK hrát nebudu. Ale jde mi o něco mnohem víc a to je v tomhle případě Cenzurováno. Když nejsou schopný vyhovět v maličkosti, ale radši tě ještě cenzurováno a pak mi tady jsou schopný tejden říkat, že jsem nedodržel pravidla.
Milý moderátoři, představte si, že já jsem o tom pravidle věděl, přesto jsem (nejspíš v návalu optimismu) čekal, že bude existovat určitá tolerance.
Takže lucko, věc co mě žere je cenzurováno lidí. Lidí, který maj potřebu cenzurováno...

pavouk: Ne, to mě opravdu nenapadlo. Ostatní soutěžící své tipy předložili stejně jako já, před začátkem zápasů, oni stihli natipovat všechny 4, já pouze 2. Pokud na tom někdo ostrouhal, tak jsem to já. Díky cenzurováno dodržování pravidel dokonce dvojnásobně.

Jinak si přečti tohle, třeba ti to příště pomůže.
http://www.mojecestina.cz/article/2009042203-tip-x-typ
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Lord vidim, že Ti to nedá pokoj. No nahnevaný môžeš byť len na seba. Ale aby si nepovedal, že som chrapúň tak mám pre Teba návrh. Keď budem organizovať ďalšiu súťaž tak Tebe osobne pošlem oficiálnu žiadosť aby si sa zúčastnil. A keď ani to stačiť nebude tak Ti kľudne zavolám aj na mobil. Nechcem aby si sa znova cítil oklamaný, to by som skutočne ťažko znášal.
 

DeletedUser35385

Guest
Pokiaľ si nenapísal za výsledok pp, alebo sn tak Ti platí výsledok po 60 minute. Avšak trafil si aspoň víťaza zápasu. Práve preto som ja za svoj vysledok napísal 1:0 pp a sn.


A to som mal vedieť skade:(. Jooj tak 2 body sú mi nanič takto nič nevyhrám. A ja som sa už tešil. Však to neni v pravidlách. Je tam napísané iba presni výsledok. Nič som tam neprečítal že tam mám pridať aj pp alebo sn:cry
 

DeletedUser16561

Guest
Máš to ako v stavkovej kancelárie. Tam keď dáš výsledok 3:2 avšak bude 2:2 a až následne po pp 3:2 tak si prehral. ;)
 

DeletedUser35385

Guest
[SPOIL]4. kolo - finále a tretie miesto Za správne uhádnutý presný výsledok získavate 4 body. Za správny tip víťaza zápasu získavate 2 body. Uzávierka kola - 19.5.2013 o 14:00.[/SPOIL] nič tam nevidím že by to pp alebo sn malo tam byt:shock
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru