• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MS 2013: Najlepší z najlepších

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18172

Guest
Malkine ja si napočítala 16 bodu :DDD ale stejně bych ho asi zase nepřeskočuila no, bo jsem později dala příspěvek když už to tákhlens hodnotíš takže to je fuk :D
 

DeletedUser16561

Guest
No ja to skontrolujem. Nakoniec možno budeš mať 17 a preskočíš alexa. :)
 

DeletedUser34582

Guest
Mne nejaké bodíky naviac nenájdeš ? :D
Ale inak Ďakujem :D kebyže idem podľa zdravého rozumu a nie podľa toho komu fandím bolo by to skončilo inak :D
 

DeletedUser

Guest
Fanúšik je zlý tipér;) 100 krát povedané, 100 krát potvrdené :cool
 

DeletedUser34582

Guest
Tak ako úprimne ľudí čo daju na prehru vlastného týmu sú fakt sprostí :) aj keby mal prehrať to už radšej netipujem :D
k tomu mne sú PB hore dole aj tak nehram DK :D ale spravím si peknú zbierku :D
 

DeletedUser16561

Guest
Ja keď tipujem zápasy tak nemám problém dať proti našim. Či už ide o futbal, hokej, tenis. Vlastenectvo nepatrí do tipovania. Keď chcem vyhrať nepozerám na to, že hráme my.
 

DeletedUser36641

Guest
Na to, že jsem tipoval jen základní skupiny, vítěze celkového mistrovství a umístění čechů a slováků na mistrovství tak 14 bodů a 8. místo není špatné :D
Škoda, že jsem nebyl na netu :(

Gratuluji výhercům!
 

DeletedUser35385

Guest
Tak ako úprimne ľudí čo daju na prehru vlastného týmu sú fakt sprostí :) aj keby mal prehrať to už radšej netipujem :D
k tomu mne sú PB hore dole aj tak nehram DK :D ale spravím si peknú zbierku :D

Jeee tak mi svoje pb môžeš darovať. Akože som to ja:angel:blush
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru