• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Multiúčty - speed návrh

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 3570348
  • Vytvořeno

Deleted User - 3570348

Guest
Ahoj,

rozmohl se nám tu takový nešvar, hráči na speedy chodí s více účty - konkrétně jde (v poslední době) o Deswera (Rewsed, Nobik a další nicky) a LordRave. Opakovaně byli tito hráči nahlášeni a reakce ze strany adminů byla vždy obdobná: "prověřili jsme to, o výsledcích vás nebudeme informovat". Je to zajímavé, když i někteří hráči přidávali screeny, ze kterých bylo více než jasné, že jde o toho samého hráče.

Je možné s tím něco udělat? Pravděpodobně hrají přes VPN.

Představte si, že hrajete speed - představte si to, protože jsem nikoho z admin týmu speedy hrát neviděl (a to hraji poměrně často; možná i z toho pramení tolik nesmyslných nastavení, ale o tom zase jindy) - a je proti vám někdo, kdo je zhruba stejně silný jako vy, popřípadě i lepší (v případě Deswera). Tak do sebe chvíli boucháte, možná mu zničíte jednotky, což je super, říkáte si, že už máte výhru v kapse, ale ne. Do toho vás začne točit ten samý hráč, jen z jiného účtu. Jaká je to představa? Na houby, že? A to se mi v posledních 14 dnech stalo tak 5x.

Děkuji za normální odpovědi, blbosti a výmluvy slyšet nechci.
 

Tarbi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Jestli ti mohu něco poradit, tak až se ti to stane znovu, tak "Napiš ticket". :D :D :D :D :D
Nebo zde čekáš snad jinou odpověď? :D

Čím víc má Deswer účtů, tím větší účast na speed kolech. Tak na co to řešit. :D
 

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
já se k tomu taky vyjádřím

za 1 já nemam víc učtu to je protí pravidlům což evidentně nechápete a vaše mozečky to nepochopí není můj problém ale váš

za 2 opravdu hraje někdo jiny než já proto že na prvních příčkách je nereálné udržet vice jak 1 acc obvinili ste mě ze 4 dokonce učtu zároveň za ktere hrají v jeden čas potom si řekneme kdo by to zvládl

za 3 proč se do mě navážíte že sem špatný vím i bez vás občas si zahrají a toď vše taky proč ne že jo? sem nemocny težkou nemocí dny travím doma jíž třetím rokem a něco si najít musím

za 4 je nereálné abych někdo měl v topu víc jak jeden acc jelikož jaky blbec by si platil několik internetových připojení že jo?

za 5 je sice hezky že za všechno osočujete mě ale co skripty co mam od vas ( ps nepoužím mohu dat pokud je najdu teamu pokud by je nějak detekovaly což mi bylo řečeno že je to nerealne )

za 6 řeknemě si na rovinu v čem ste lepší? že mate tunu skriptu a rozdaly ste je všem? kdyby kozmich alspon povolil keypress což by vyrovnalo hru tuto pomůcku používají všechny narody kromě česka jedno kliknutí jeden utok což nechapu proč jenom u nas není povoleny ale budíš

za 7 urážet někoho do Maďaru cikanu černochu postiženích a netřeba dodávat parazit na dávkách co sme to potom zvířata nebo lidí? zamyslete se nad svým chováním a ne nejsem ani jedno z toho
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Každé podezření na multiúčet neváhej nahlásit a my se jím budeme věnovat. Nemůžeme ti slíbit, že hráče na tvé přání zablokujeme, je potřeba k tomu mít jasné důkazy a nemůžeme banovat jen na základě toho, že si to někdo myslí.

Každopádně za nahlášení nic nedáš a my nedáme nic za to, že to prověříme. :)
 

DeletedUser44631

Guest
Ahoj,

rozmohl se nám tu takový nešvar, hráči na speedy chodí s více účty - konkrétně jde (v poslední době) o Deswera (Rewsed, Nobik a další nicky) a LordRave. Opakovaně byli tito hráči nahlášeni a reakce ze strany adminů byla vždy obdobná: "prověřili jsme to, o výsledcích vás nebudeme informovat". Je to zajímavé, když i někteří hráči přidávali screeny, ze kterých bylo více než jasné, že jde o toho samého hráče.

Je možné s tím něco udělat? Pravděpodobně hrají přes VPN.

Představte si, že hrajete speed - představte si to, protože jsem nikoho z admin týmu speedy hrát neviděl (a to hraji poměrně často; možná i z toho pramení tolik nesmyslných nastavení, ale o tom zase jindy) - a je proti vám někdo, kdo je zhruba stejně silný jako vy, popřípadě i lepší (v případě Deswera). Tak do sebe chvíli boucháte, možná mu zničíte jednotky, což je super, říkáte si, že už máte výhru v kapse, ale ne. Do toho vás začne točit ten samý hráč, jen z jiného účtu. Jaká je to představa? Na houby, že? A to se mi v posledních 14 dnech stalo tak 5x.

Děkuji za normální odpovědi, blbosti a výmluvy slyšet nechci.

Bohužel musíš přijmout fakt, že pokud hráč hraje přes VPN například prohlížeč Opera má integrovanou VPN nebo jakýkoliv doplňek v prohlížeči z tebe udělá druhého hráče. Pokud je herní level dostatečně vysoký cca 1300 bodů +- tak z toho hráč profitovat může. Pravděpodobnost, že hráče administrátoři detekují je nulová, protože pokud zvolí sofistikovaný login a heslo tak nemají možnost ho téměř dohledat, kord pokud někdo je chytřejší a použije addon na fingerprint.
Tohle je koloběh, který tu je s námi již od začátku hry a nikdy to nikdo nezmění. Bohužel takovýhle jsou technologie, hráč může mít i mobilní data apod.

Proti tomuhle nejde moc bojovat, řešením je maximálně najít si hráče kteří ti s ním pomohou nebo to nehrát a hrát jindy, kdy on nehraje nebo hrát v jiné jazykové verzi.
Co se týká supportu, 80% nahlášených porušení pravidel je řešeno buďto pozdě nebo hráč nebyl zablokován byť vím, že skripty reálně používal. Několikrát jsem se nahlašoval já sám sebe z jiného účtu a ban nikde. Z toho lze usoudit, že nikdy nikdo není perfektní a nikdo nesedí u hry 24/7 a možná i chuť dohledávat neustále nějaké důkazy pro porušení pravidel není.

Nezbyde Ti tedy nic jiného, než ho nahlašovat hru co hru a jak se řiká, tak dlouho se chodí se džbánem, až se ucho utrhne. Sám mám takové zkušenosti, že cca do třetice všeho dobrého jsou hráči banned.
 
Nahoru