• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Díky za nápad, nemyslím si, že by v tomto směru došlo ke změně, protože řazení podle data přidání mi dávají větší smysl a jedná se opravdu o drobnost.
 

WorldWideWay

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Vyměnit vlajku na náklad za rychlost výstavby/počet obchodníků.

Zjednodušit přidávání do manuálních skupin - nejlépe to umožnit přímo z mapy a způsobem, jakým se vybírají vesnice v plánovači útoků.

Aby vybrání skupiny v tržišti neměnila skupinu ve které se momentálně pohybuji.

Ve vyskakovacím oknu vesnice obsahující paladina vypsat bonusy, kterými paladin disponuje.

Možnost zakázat klávesové zkratky v okně "poslat jednotky".
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Můžeš prosím k druhému, čtvrtému a pátému bodu udělat screen? Vývojářům by to pomohlo lépe myšlenku pochopit.
 

TheMerky

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Ahoj,
návrh na vylepšení, pokud to tu už bylo můžete smazat:

přidat skrýši stejný časovač jako je třeba ke skladišti, aby to počítalo dobu, kdy se skrýš zaplní (dosáhne maximální kapacity surovin).
Samozřejmě zobrazení pouze hráčům s PÚ.
Bylo by to dobré, pokud by na vás šel útok a vy tak věděli kolik surovin ještě musíte utratit, aby vám nic nebylo sebráno.
Pokud by bylo dosaženo maxima napsat klasicky „plno“. Nebo dát do nastavení „tuto možnost nezobrazovat“.
Chápu, že pro větší hráče zbytečné ale pokud máte jednu vesnici a někdo vás farmí, tak by se to mohlo hodit.

Díky případně za zpětnou vazbu.

Screen:
dk_ukryt.png
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Díky za návrhy Lukine, podebatujeme s vývojáři hry o tvých nápadech a pokud budou mít jejich podporu, mohou se ve hře objevit. Osobně si nemyslím, že by návrhy měly větší podporu ze strany komunity a byly potřebné pro většinu hráčů.
 

wroge

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
Ahoj,dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat,zda je případně v plánu přidání nové či nových jednotek ?

Například v kasárnách je možné (v závislosti nastavení světa) rekrutovat 3 druhy deff jednotek (kopiník,šermíř,lučištník) ale pouze 1 off (sekerník).
Napadl mně například palcátník,byl by nákladnější než sekerník,ale měl by větší útočnou sílu,rychlost,případně deff staty.
Alternativa u deff jednotek by mohl být kušník,nákladnější než lučíštník,větší deff staty.

Pak mně ještě napadla alternativa ohledně "jednotek" v dílně a to balista.
Surovinově by vyšel tak nějak podobně,jako beran,či kat,ale vyjma demolice budov by mohl více eliminovat klasické jednotky.

Když už máme na některých světech kostel,co tak jednotka kněze,biskupa či tak nějak ?
Jediná schopnost by byla navýšování rozsahu víry,například 15 polí.

A na závěr mně napadla jednotka Panovníka/Krále.
Možnost rekrutace pouze v hlavní vesnici(tedy 1 kus/účet) případně stejně jako u paladina max. 10 kusů.
Velmi drahý,co se týče surovin.
Jeho schopnost by spočívala na zvyšování morálky co se útoků týče.

W.
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
rovnou Ti odpovím... (dřív než to Kozmi zamítne;-)
dle Tvého návrhu uděláme silnější útočnou jednotku a k ní i silnější obranou jednotku..., takže jediné co se změní bude to, že se budou rekrutovat pouze ty silnější jednotky... a budou je rekrutovat všichni...
(pozn. pod čarou... říkat si, že by měli alternativní útok, že by hráč trénoval všecko, tedy další útok už k těm 4 útokům, co máme dneska (pěchota, jízda, luky, špehy, mno v tom by byl guláš)...

balista... a tedy budeme v dílnách vyrábět další útočnou pěchotu (vedle sekerníka v kasárnách), která pro změnu nebude tolik, resp. vůbec, bourat, nemůže existovat jednotka, která bude umět všechno a bude ve všem nejlepší, to by nebyla hra, ale pouze finanční souboj, kdo dřív narekrutuje více supervojáků

biskup... velice dobrý nápad, počkat on už tam je, je přímo v kostele, půlka vesnice mu slouží, téměř otročí, aby se pán měl dobře a aby objížděl okolní farnosti...

panovník... takže útočník, pokud chce hrát na malého hráče, tak si pomůže panovníkem..., pozn. ať si útočník dá do útoku paladina s útočnými bonusy a trochu té morálky může eliminovat... (a je celkem levný...)
 

WorldWideWay

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Můžeš prosím k druhému, čtvrtému a pátému bodu udělat screen? Vývojářům by to pomohlo lépe myšlenku pochopit.



"Zjednodušit přidávání do manuálních skupin - nejlépe to umožnit přímo z mapy a způsobem, jakým se vybírají vesnice v plánovači útoků. "
Takovýmhle způsobem lze vybírat vesnice v plánovači útoků a podle mě by se to hodilo i u manuálních skupin, kdy častokrát chcete označit jen pár vesnic, ať už natrvalo, nebo při akci, když si chcete například označit vesnice, z kterých neodesílat deff na podpory atd.
Captuddre.PNG

"Ve vyskakovacím oknu vesnice obsahující paladina vypsat bonusy, kterými paladin disponuje."
Tady jeden ultrašpatnej obrázek v malování, pro ilustraci toho, co mám na mysli. Takhle špatně a ošklivě by to samozřejmě nevypadalo, ale to už není moje práce. Jen že mi přijde, že by to chtělo zpřehlednit, aby hráč mohl pěkně rychle a z mapy zjistit, jaké bonusy paladin má a je celkem jedno, jestli tam bude vidět "úrovňový strom", nebo jestli budou bonusy pouze vypsané. Vlastně by stačilo tam nějak propašovat jméno paladina, pak by si tam každý mohl napsat off 4/3/1 a vyšlo by to na stejno.
qe.PNG

"Možnost zakázat klávesové zkratky v okně "poslat jednotky"."
Nenapadá mě, jak to ukázat na screenu, tak to rozepíšu slovně. Mám zaplé klávesové zkratky, zapomněl jsem poslat útok, posílám ho na poslední chvíli, vychází to tak tak o vteřiny, ve spěchu se netrefím do okénka kam bych psal počet jednotek, ale už tam píšu číslo - např. 3500 u sekerníků, jenže nemám nakliklé okýnko, takže se mi zapne například hlavní budova a rázem nestíháte už vůbec. Ale pochybuju, že to trápí více hráčů :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Díky, předáme tvé nápady vývojářskému týmu, který je posoudí a v případě, že zaujmou a budou mít kladnou odezvu, vývojáři nám je implementují do hry.
 
Nahoru