• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nádvoří na 0 a podpory

DeletedUser43607

Guest
Zdravím,

Když někomu vykatapultuju nádvoří na 0, můžou mu přijít itak podpory ?
Díky za odpověď
 

DeletedUser43607

Guest
Někdo mi to tak řekl na DK, tak jsem byl zvědav zda to je pravda, nicméně pokud někomu shodím nádvoří na 0, tak co se tím změní ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V podstatě jen to, že pokud dělá úhybný manévr, tak si nemůže armádu vrátit do vesnice dříve, dokud nádvoří neobnoví.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přesně jak napsal Biblos, jiný efekt to nemá. Nádvoří postavíš za minimum času a na stávající podpory či přicházející podpory nemá zničené nádvoří žádný vliv.
 

DeletedUser43607

Guest
Okej díky a poslední otázka, je povoleno zapodporovávat moje učně?
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Ahoj,

pokud ty a učeň nehrajete na stejném připojení, tak ho zapodporovat můžeš.
Tohle není nijak zakázáno.
 

DeletedUser33829

Guest
Někdo mi to tak řekl na DK, tak jsem byl zvědav zda to je pravda, nicméně pokud někomu shodím nádvoří na 0, tak co se tím změní ?
Pokud máš vojsko z vesnice na pochodu, tak jej nemůžeš stáhnout a podpory ve vesnici také ne, ty jedině bys musel postahovat přes nádvoří z vesnic odkud pocházejí. Proto se vyplatí pokud uhýbáš z armádou, abys dal zrušit příkaz před příchodem útoku, to se vojsko zpět vrátí ve stanovenou dobu bez ohledu, že nemáš nádvoří.
Hlavně demolovat nádovří mělo smysl před mnoha lety, kdy jej postavit trvalo několik minut (záleží na stupni hl. budovy, rychlosti světa) a pokud obránce chtěl uhýbat s vojskem mezi útoky a šlechtici a od té doby se toho změnilo hodně, nejen možnost zkracovat za PB, ale systém délky stavby budov byl překopán, ty nejnižší stupně budov jsou postavené za pár sekund, naopak nejvyšší trvají ještě déle.

Učně můžeš podporvat, jen bych doplnil Lamače, že vedle stejné IP adresy, tedy ještě zástup pokud jste u sebe neměli.
 
Nahoru