• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nádvoří stále se měnící

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdá se, že Inno stále nemůže přijít na to, jak by mělo vypadat ideální nádvoří a proto má každou chvilku jiný vzhled, pořadí čudlíků, kolonek a td. Prosímvás, když posílám 200 útoků, tak to chvilku zabere a když na to mám už ze starých světů grif v ruce, moc se mi nelíbí, že tlačítko Všechny jednotky se zas posunulo někam jinam, podobně "Poslední vesnice". Nechcete zohlednit v návrhu vzhledu nádvoří i to, jak se vlastně používá, tak abych nemusel najezdit 10 km myší než to pošlu? Děkuji.
 

DeletedUser30368

Guest
Přesně stejný problém mám já, hlavně s tlačítkem všechny vojska, poslední vesnici přeci jen používám méně.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V posledních aktualizacích prošlo nádvoří několika změnama, v současné době však již žádné další změny v nádvoří neplánujeme.
 

DeletedUser33829

Guest
To přesunutí tlačítka „Všechny jednotky“ je nelogické, člověk zbytečně jezdí myší a zpomaluje to.
 

DeletedUser36255

Guest
Je pravda, že přesunutí doprava na kraj je dost nelogické. Člověk najezdí o poznání více metrů navíc, aby se tam dostal.
 

DeletedUser

Guest
Je pravda, že přesunutí doprava na kraj je dost nelogické. Člověk najezdí o poznání více metrů navíc, aby se tam dostal.
Ano, to právě nyní odporuje zásadám návrhu uživatelských rozhraní. Existují přirozené směry, jakými po stránce/okně jezdí zrak a kde hledá a čeká určité prvky. Když nenajde, jede až ke konci (pro západní civilizaci je to pravý dolní roh), vrátí se zpět na začátek a musí to projet znova. Tak, jako je zvykem, že tlačítka OK a podobně Útok a Podpora jsou z hlediska nádvoří vpravo dole, a bylo by nesmyslné dát je nad kolonky s jednotkami, tak jsou ty šablony kus vpravo opravdu podivné.Chce to si stránku vytisknout a nakreslit si tam tahy myší, které jsou nutné pro normální posílání útoků/podpor, neboť to je to, k čemu nádvoří je. A následně to upravit tak, aby to dávalo trochu smysl. A pak to tak nechat a nekazit to. To, jak to bylo předtím, smysl dávalo, tak je škoda, že se do toho zase vrtlo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru