- Počet poděkování
- 130
Už delší dobu mě vytáčí jedna věc kterou vnímám spíše jako jednoznačnou chybu než něco co by takhle mělo fungovat, používám firefox takže možná mě tu někdo opraví že v jiných prohlížečích to funguje jak má.
Když používám náhled výzkumů a mám tam všechny vesnice, scrolluju dolů s tím že klikám na vylepšení výzkumů jedné specifické vesnice tak v momentě kdy kliknu na tečku výzkumu se mi ta stránka odscrolluje zpátky nahoru, to samé platí u toho když odstraňuju vlajky, a když mám +100 vesnic tak tohle začíná být docela otravná záležitost, po každém kliknutí odscrollovat zpátky tam kde jsem byl.
Když používám náhled výzkumů a mám tam všechny vesnice, scrolluju dolů s tím že klikám na vylepšení výzkumů jedné specifické vesnice tak v momentě kdy kliknu na tečku výzkumu se mi ta stránka odscrolluje zpátky nahoru, to samé platí u toho když odstraňuju vlajky, a když mám +100 vesnic tak tohle začíná být docela otravná záležitost, po každém kliknutí odscrollovat zpátky tam kde jsem byl.