• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Pěkný, určitě by to bylo zajímavé a klidně bych se nebála většího počtu hráčů v kmeni, třeba 40.
 

Frostydix

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Rychlost 1 nikoho nebaví. Nápad s uzamknutím kmene není špatnej, klidně bych to viděl jako na classicu, kdy se po určitém čase uzamknou kmeny a nikdo ho nebude moct opustit. Ne hned od začátku.
 

W1nKane

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Za mě je to něco co opravdu dává smysl, uzamknutí by mohlo být klidně po 7 dnech po startu světa jakmile se usadí pozice, ale opravdu si myslím, že spoustu lidí co vráží kudly do zad je nechá v kapse :D Prosím o palec ať se to rozhýbe :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za tvůj návrh. Uzamčení kmenů jsme již v minulosti nastavili a nepřineslo to pozitivní výsledky. Spoustu hráčů nemohlo opustit svůj neaktivní kmen a museli pokračovat v kmenu, ve kterém neměli už šanci na vítězství. Na základě takového světa podobnou věc už u nás zavádět spíše neplánujeme.
 

sportboom

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Kozmicz --> jenže něco by jste s tím dělat měli, protože posledních X světů jde od spuštění do kopru a popravdě se to hrát nedá a nejde tu o nastavení světa jako takového, rychlosti, výzkumy, víra atd. jde o chování jednotlivých hráčů obecně a víte díky čemu to je? Díky přístupu supportu a vedení CZ DK a to s veškerou úctou k Tobě, bohužel ale je to tak a dokud se nezasáhne proti těmto chování, budou hráči ubývat a ubývat.

Za mne tento návrh podporuji a upravil bych ho tímto směrem (protože vím, že na classicu kde toto bylo jsme měli po uzamčení světa neuvěřitelný bordel v tom poznat kdo s kým hraje, kdo naopak proti komu, vzhledem k tomu, že noc před uzamčením valná většina hráčů zůstala bez kmene a tím si nechala možnost vstoupit v pozdější fázi hry):
1) spuštění světa
2) každý player by měl měsíc na to si najít svůj kmen, který mu vyhovuje (po tuto dobu má možnost měnit kmen dle libosti), zároveň je po tuto dobu možnost se na nový svět přihlásit jako nový hráč
3) po měsíci od spuštění světa by se uzamkl svět (nebylo by možo vstupu pro nové hráče)
4) po měsíci od spuštění světa by se uzamkla možnost měnit kmen a to v obou směrech (nešlo by vystoupit z aktuálního kmene a pro hráče bez kmene by už do skončení světa nešlo vstoupit do žádného kmene)
5) co se tím získá? --> eliminace neslušného chování, žádné zrady v rámci kmene, když zradím, zradím i sebe, protože nevyhraji svět
6) co tím neeliminuji? --> bezesporu se najdou hráči co půjdou na svět jen za tím, aby ten svět pokazili dalším lidem a budou si v tom libovat --> tedy zradím kmen a je mi jedno, že nevyhraji, hlavně když nevyhrají ti se kterými jsem v kmeni (tací se zajisté najdou), ale bude to minimum oproti tomu co na aktuální světech běhá nyní

Opravdu se nad tím zamyslete. Chcete i nadále prudit férové hráče a stát si za tím, že je běžné, aby to takto fungovalo nebo se chcete postavit proti proudu a začít tuto hru alespoň v ČR čistit a neplyvat na lidi, kteří Vás živý? Kteří do toho rvou peníze? Čím lepší nastavení, tím víc hráčů (tím větší procento i platících hráčů) --> tím více peněz pro Vás, vývojáře a kdo ví pro koho dalšího.

sport
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Ano, pojďme ve hře kde se otevírají světy v intervalu dvou měsíců uzavřít možnost registrace na nový svět na měsíc. Vývojáři si už mnou ruce jak si namastí kapsu.
 

W1nKane

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Sportboom, díky za to takto jsem to myslel, přesně jsi vystihl tu myšlenku…. Dneska není problém Pb trh, nemožnost přemístěni, kostely, věž apod… dneska je problém s poctivosti hráčů, ostatně jak psal support, zabili přemístěni protože hráči používají **** praktiky, pojďme vytvořit komunitu která bude normální a ne samé kudly do zad …
PS: Lučišník na koni, nic ve zlém ale vzhledem k tomu co píšeš začínám mít pocit, že pokud by se přestalo s těmito praktikami hra by asi nebyla pro tebe nebo co… teda alespoň na mě to tak působí a věřím ze nejsem sám :D
 

Eliortis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Já bych nastavil rychlost na 2 až 3. Zároveň rychlost jednotek 1 nebo 1 a půl. A k tomu bych hlavně zůstával alespoň u uzamčeného prémiového trhu alespoň na ten jeden svět. Nemám zkušenosti s uzamčením kmene. A zároveň když nad tím přemýšlím mi to přijde jako hovadina. Vím že jsem hrál hlavně před spoustou let, ale přesto si nevybavuji že by tahle možnost nějak mohla zlepšit hru. A taky mě napadá možná nemožnost zabírat barbarské vesnice třeba v prvních třech týdnech hry.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Od uzamčení kmenů jsme měli velké očekávání, jak to bude zajímavé a jak se právě tyto věci eliminují, ale výsledek byl opravdu jiný. Spoustu mrtvých kmenů, kde byli hráči uvězněni a nemohli přejít jinam. Těch žádostí o zrušení uzamčení kmenů bylo opravdu hodně, až jsme skutečně přemýšleli o tom, že podlehneme tomu tlaku a možnost změnit kmen hráčům povolíme.

Navíc, pokud máte v kmenu hráče, který se třeba s ostatními členy kmene nepohodne a rozhodne se vlastnímu kmenu škodit, tak takového hráče se nikdy už nezbavíte. Bude vám tam škodit, kopírovat vaše fórum až do konce hry nepřátelům a bude se tím neskutečně bavit a kmen s tím neudělá vůbec nic. Znovu tedy do toho nepůjdeme... Teda alespoň ne zatím...
 
Nahoru