• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápad pro tvůrce DK

DeletedUser

Guest
Ahoj,
chci se zeptat, zda by nešla udělat taková nová funkce.
Spočívalo by to v tom, že po odeslání hromadné zprávy bychom si mohli zobrazit takovou tabulku se jménama těch uživatelů a tam by se ukázalo, zda si ji přečetli nebo ne.
Vím, že to funguje u normální zprávy, ale ne u hromadné.
Dost by tato funkce pomohla.

Předem díky. Lukáš
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tato možnost funguje i u hromadné zprávy. Stačí ve zprávách kliknout na políčko hromadných zpráv, tam si danou zprávu otevřít a zobrazí se ti seznam členů, kterým byla odeslána a zda si ji přečetli či nikoliv.
 

DeletedUser

Guest
omlouvám se.. já blbec si nevšiml

můžete zamčít... (jo proč vlastně nemůžu zamčít fórum já, když je moje ???)
 

DeletedUser2029

Guest
Re: jo proč vlastně nemůžu zamčít fórum já, když je moje ???

Třeba poroto, že se někdo bude chtít zeptat skoro na totéž, jen to rozvinout. Tak proč zakládat nové téma, když dotaz bude velmi příbuzný. Třeba někdo bude mít časem dotaz na způsob zápisu poslání více lidem (niky odděleny středníky, bez mezer/tuším/) či dotaz podobného ražení.

Nebo, pokud způsob vypsání "hromadné zprávy" v DK nějaká novější verze změní - třeba někdy záhy - tak ať se sem dá dopsat oprava.
 

DeletedUser

Guest
tak neviem či to bude súvisieť, ale chcela by som sa spýtať, či sa da nejako zistiť, ked mi niekto pošle správu, či je to hromadná alebo to písal len mne..?:)
 

DeletedUser

Guest
tak neviem či to bude súvisieť, ale chcela by som sa spýtať, či sa da nejako zistiť, ked mi niekto pošle správu, či je to hromadná alebo to písal len mne..?:)

Dá sa to zistiť len ak sa odosielateľa správy spýtaš či to bolo len tebe alebo HS(HZ)
 
Nahoru