• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady & Návrhy

DeletedUser

Guest
No právě, chce to jeho souhlas

Některé ano pro nováčky, jak je zde třeba Turgonův koutek, který pomáhá mnohým lidem, tak tam by byl třeba ten Rady a strategie a myslím, že to pomůže začinajícím lidem chápat podstatu DK a jak dosáhnout na vrchol :yes


Ocenil bych totiž hlavně praktičnost WIKI, která mi u každé encyklopedie chybí, ale od toho asi encyklopedie nejsou :(
 

DeletedUser

Guest
Ale chybí člnky a nějake rozřazení aby v člankách nebyl chaos ;)
 

DeletedUser

Guest
No já vím, ale na tom se asi bude pracovat:) když tam ta stránka je.. ona tam není jen tak ze srandy;)
 

DeletedUser

Guest
jj... to přesně myslím... jen tam dát jak psal nitramo nějaké rozřazení + nějaké pole, kam by to hráč napsal a jen klikl na tlačítko odeslat správcům ;)
 

DeletedUser

Guest
No to nevím jak bude fungovat... Podívejte, wiki je zveřejněna opravdu jen chvilinku, ještě se bude hodně věcí dolaďovat, opravovat chyby (gramatické i v informacích) a to chvilku potrvá:) Nevím jak to Monishka plánuje, ale pak třeba i budou ty návody jak píšete;)
 

DeletedUser

Guest
jj... to by bylo super :yes
ale opravdu děláte moc dobrou práci - ano... chybky se najdou, ale u čeho ne :D:thumb
 

DeletedUser

Guest
No to nevím jak bude fungovat... Podívejte, wiki je zveřejněna opravdu jen chvilinku, ještě se bude hodně věcí dolaďovat, opravovat chyby (gramatické i v informacích) a to chvilku potrvá:) Nevím jak to Monishka plánuje, ale pak třeba i budou ty návody jak píšete;)

pár dní jsem zase bez netu, jakmile ho budu mít, určitě se na ty návody mrknu ;-)
 

DeletedUser29967

Guest
Ahoj,

název Wiki Team a wiki.divoke.... máte už od Inna nebo ho můžete změnit?
 
Nahoru