• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady & Návrhy

DeletedUser

Guest
No právě nerozumím tomu...proč odpovídá moderátor...který k problematice vlastně nemá co říci...protože není součástí WIKI...a tedy neví...
Na místě oprávněném uživatel je...je v kolonce WIKI...a tam snad chodí i moderátoři...kteří o problematice WIKI ví.. ;-)))

Návrh je vždy pouze návrhem...jen opravdu velmi nudící se člověk se bude angažovat v jeho vychytání...když není jasné...zdali je reálné...že projde.. ;-))

Nejedná se o návrh na soutěž...to bylo uvedeno jako minimální možnost uplatnění návrhu.. :))
Uživatel především navrhuje přidat na košatosti a čtivosti ...možná i vtipnosti ;-)))
 

DeletedUser34582

Guest
Majka odpovedala správne navrhol zároveň aj súťaž a tým pádom to patrí do oboch tém tu je to ako návrh na pripísanie toho príbehu k predmetom a tam je to ako súťaž k tomuto :)

Len je to potrebné ešte rozpísať :)
 

DeletedUser23979

Guest
K problematice, mám co říci a řekla jsem.
K práci moderátora: je to interní věc. Nevíš, co pro to děláme atd.
Dále. Bylo napsáno, že bude dopsáno a upraveno. Návrh návrhem. Nu vždy projednáme :)
Ale stačí viz. co jsem napsala výše.
 

DeletedUser34342

Guest
Hezký večer přeji,

Wiki DK slouží především jako nápověda ke hře Divoké kmeny. Hráči zde najdou jak základní informace, tak i rozšířené doplňující editace, které osloví i pokročilejší hráče.

Pokud má někdo z hráčů pocit, že to potřebuje "omáčku" nebo "vtipnost", mohou listovat v komiksech. S určitostí mohu říci, že se v naši Wiki neobjeví žádné "okořeněné" editace, které by s určitostí znepřehlednili nápovědu a vyvolaly zmatky.

Samozřejmě nezavrhuji myšlenku uspořádat na toto téma soutěž, v tom případě by měla být ale prezentována v jiném tématu a na jiném místě veřejného fóra.

Mikosansobi
 
Nahoru