• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Mohl by se založit něaký kmenový fond? kde by hráčí mohlí posílat suroviny a pb? sloužilo by to k tomu kdyby běkdo potřeboval nebo tak přístup by měl zakladatel nebo vůdce kmene.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
@Adik13 - Musíš přejít na profilu na Informace a v podsekci Interakce máš možnost Začít konverzaci.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá díky. tohle by se mohlo zjednodušit Jak to má potom člověk vědět? mohlo by se to dát do prava nahoru přebas.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Bohužel si myslím, že s tím nepůjde nic udělat, jelikož je toto fórum právě takto naprogramované a my nemáme možnost to jakkoliv upravit.

Nejjednodušší způsob je kliknout na jméno a zobrazí se ti malé profilové okno přímo s odkazem na konverzaci. Druhá možnost je ve spodní liště kliknout na zprávy a tam začít konverzaci s tím, že si musíš zapamatovat jméno příjemce.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A pokud to tam nemáš, může jít o chybu, pak napiš ticket. Také jsem tam tu možnost neměl a musel mi to administrátor hry opravit. Přechodem na nové fórum stále ještě některé věci nefungují tak, jak by měly, některé však může odhalit právě jen konkrétní uživatel.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ano a to jsem já :D .Hele napsal jsem teď Ticket :).Vždiď ty jsi Administrátorem :D
 

DeletedUser39999

Guest
Zdravím, četl jsem si o budoucích změnách Casual světů.
Snižování cen mincí, zvětšování až konečné vyrušení poměru.
Vše chápu, nicméně se chci zeptat zda by nebylo po nějaké době možné změnit i počet členů kmene, který je momentálně na CS1 nastaven na 30 členů. (Řekněme na 50)
Řekněme v době vypnutí limitu pro útoky
Přeci jen z toho nakonec bude standartní svět, tak proč né :)

S přáním pěkného dne
L.S.Walt
 
Nahoru