• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
biblos : Ahá ja myslel ze jsi byl Administrátor pred tím:D



Rasty com::Jester:Dwarf:Kingtak to je ok máme všechny nikdo nam tu nechybí
 

DeletedUser33829

Guest
Zdravím, četl jsem si o budoucích změnách Casual světů.
Snižování cen mincí, zvětšování až konečné vyrušení poměru.
Vše chápu, nicméně se chci zeptat zda by nebylo po nějaké době možné změnit i počet členů kmene, který je momentálně na CS1 nastaven na 30 členů. (Řekněme na 50)
Řekněme v době vypnutí limitu pro útoky
Přeci jen z toho nakonec bude standartní svět, tak proč né :)

S přáním pěkného dne
L.S.Walt

Pokud se podíváš na světy, které se momentálně hrají, tak zjistíš, že limity kmenů jsou v rozmezí 30 až 50. Pravda třicet je jen na s52, ale i tak. Dokonce v době slávy této hry, kdy byla na vrcholku na jednom světě (nevím byl to tak svět 7, 8 či 9) byl počet členů kmene ještě nižší, a pak se dožadovali navýšení, to sice bylo, ale to vyběhání horší jak na úřadě.

Tady to nevyřešíš, domluv se s hráči na světě, a pak jim napište tickety na support, že to chcete navýšit, třeba vám spustí anketu, kde třeba 7 % statečných bude proti a těm 7 % vyjdou vstříc.:D

Jakákoliv úprava, která by měla přinést dřívější konec světa, tak se tu dělá s velkou nevolí.;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Myslím, že to byl limit 20 na S8. Kdysi jsem tam nakrátko založil účet :D
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
překlik :D . Ale, to by bylo dobré zas Víš jak na druhou stránku mít velký kmen by bylo fajn :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
I u jiných jazykových verzí jsem našel první světy s nastavením počtu členů v kmenu v rozmezí 1000-1500, takže se pravděpodobně nejedná o překlik a opravdu to tak bylo.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To snad ještě v roce 2013 nebo něco takového spustili na .de svět s neomezeným počtem členů kmene :) Jestli bylo spuštěno něco podobného někde i později, nevím.
 
Nahoru