• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zdravím, četl jsem si o budoucích změnách Casual světů.
Snižování cen mincí, zvětšování až konečné vyrušení poměru.
Vše chápu, nicméně se chci zeptat zda by nebylo po nějaké době možné změnit i počet členů kmene, který je momentálně na CS1 nastaven na 30 členů. (Řekněme na 50)
Řekněme v době vypnutí limitu pro útoky
Přeci jen z toho nakonec bude standartní svět, tak proč né :)

S přáním pěkného dne
L.S.Walt

Limit členů kmene určitě neplánujeme změnit, ten zůstává po celou dobu světa stejný.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Inventář

Polemizoval jsem v kmeni o předmětech v inventáři - shodli jsme se na tom, že by bylo dobrým vylepšením hry, kdyby se předměty daly darovat nebo směňovat (podobně, jako to jde u vlajek).

Ve hře je dost způsobů, jak tyto bonusy získat, ale každý hráč má jiné potřeby - někdo je útočník, někdo potřebuje hlavně obranné bonusy - prostě spousta jich zůstává zbytečně nevyužito...
Proto jsem se rozhodl sem napsat - třeba nebudu sám, komu by se to líbilo ;)
S tým souhlasím už jsem to tady kdysy zmíníl no mám dojem že to dopadlo tak že to vývojáří či Administrátor na konec zamítly.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Co vytvořit kmenový fond? jako je ve hře stargate kde, by hráčí posílali suroviny a pb a s tým by mohl nakládat post Zakladatele a v potřebě z toho poslat soukmenovci.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zbytečné, silní hráči mají dost surovin na to, aby mohli poslat ze svého novému hráči potřebné množství surovin. Myslím si, že by to nikdo nevyužíval.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
To je fakt no. Na druhou stránku když jich tam bude více a nastaví se přebas denně ?% tak by se to zase oplatilo Vem si že ne vždy má každý čas posílat když a když někdo potřebuje je např po útoky nebo nemá dostatečnou výrobu tak by to bylo lepší protože by tam šlo od každýho zaleželo podle toho kolik by nastavil vudce kmene a víš a podle potřeby by se stym nakladalo a odesilalo slabším a stym by mohlo vzniknout i nove pravo v kmenu.Ono i hráší z visšíma bodami bývaji pod utoky a navíc pokud je to kmen kde jsou hráčí co začínaj nebo mají malý počet bodů tak je dost nepravděpodobný že k nim pujde silný hráč a ti si myslím že, by to využili :) . A když někdo nemá a nutně potřebuje napsal by zakladateli a bylo by ad nemusí zbytečne vyčkávat přeba potřebuje stavět jednotky a deff. a než by přišla podpora.tak už by měl suroviny.Já si osobně myslím že čím Víc vecí tím lépe.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nezkušení hráči by tuto možnost nevyužívali, protože každý hraje sám za sebe a dost často se stane, že nepošle ani podporu, natož své suroviny. Zkušení hráči nemají problém se domluvit během chvíle a suroviny si naposílat. Podle mě by to bylo zbytečné.
 

DeletedUser33829

Guest
Na podpory by se to hodilo, hráči by nemuseli být přítomni, založilo by se něco jako vojenský tábor a stačilo by aby byl přítomen jen jeden člověk a ten by to poslal, ale je fakt že by to hodně narušilo fungování hry a mohly by z toho být hádky, že zakladatel podporuje vybrané lidi a na někoho se nedostalo.
U surovin by tím šlo obejít to nastavení světů, kdy ze začátku je nemožné posílat suroviny jiným hráčům ani v rámci kmene, přitom na jiných jazykových verzí tohle pravidlo není samozřejmé, tak jako u nás... třeba spíše jestli nepustit svět bez počátečního omezení volného posílání surovin?
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ale, já bych neposílal vybranym hráčům ja jsem fair play.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
nevím zda se to už řešilo nebo ne, ale bylo by fajn, kdyby se dalo zveřejnit i jiné oznámení než to o útocích.. :)
chci ho dát na forum a je možnost pouze smazat, přesunout a přeposlat.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Osobně mi to přijde jako zbytečnost, nikdy jsem zatím neměl potřebu zveřejňovat jiný druh oznámení.
 
Nahoru