• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá :) no co jsem si všiml že každý to má podle bodů já to mam podle zkušeností z mým kmenem a aktivity hráču samozřejmě i dlouhodobé hraní a tak a abych, to mohl něak rozdělit proto žádam o zvíšení funkcí přebas na něakou stránku nebo něaké bónusy pro hráče ktere se daji dat a odebrat tak jako práva nebo by se to oběvovalo pod hráčovým nickem kdybych mu to udělil. Myslím si že je to dost dobrý nápad na motivací hráču k ativitě ve kmenu jak si lze všimnou je obrovský kmen a v němž je 2/3 hráču neaktivních a pokuď by byl založen něaký systém propracovaný tak by to bylo lepší. Např zvíšení produkce dřeva o 3-5%,nebo přístup do specialních fór,či správa rezervací to by bylo jako specialní bónusové právo a tak no a maly rámeček o velikosti práva jak jsou nahoře ve kmeni na sekci s hráči akorat by to měl hráč pod nickem no vymislel bych jichtak cca 30+- nebo vyznamenání jako veterán rada starších nebo tak aď je co rozdávat.Nebo to vytvořte jen u mě pokuť by to šlo.
 

DeletedUser34010

Guest
Odpovím jako hráč.
Podle mě by měli být Divoké kmeny pokud možno co nejvíce vybalancované. Není hlavní náplní hrát v kmenu, mnoho hráčů hraje buď solo bez kmene a nebo hraje v kmeni který čítá několik jednotlivců a nebo také (což byl delší dobu i můj případ) mohou hrát hráči v kmenu kde jsou jen oni sami. Tudíž bych si jako jediný hráč v kmenu mohl přidělit ty bonusy o kterých píšeš a byl bych takto zvýhodněn o proti jiným hráčům, kteří tyto bonusy třeba nemají a nebo jim nebyly vůdcem kmen přiděleny. Navíc se mi nelíbí ta představa že by někdo ve vedoucí pozici mohl rozhodovat o přidělení a nebo nepřidělení odměny. To by vyvolalo jenom hádky a problémy a taková atmosféra by v kmenu být neměla.
Pokud Ti vadí ve Tvém kmeni neaktivní a nebo nespolupracující lidé máš vždy možnost je propustit, motivovat lidi se dá přes vůdcovu kreativitu a šikovné nápady, podle mě to není dobré dělat přes úpravy v systému hry.

a naprosto jistě není možné dělat úpravy v systému hry jenom pro někoho jak navrhuješ ve své poslední větě.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
to není o nezvýhodnění ale, proč by měl mýt neaktivní hráč nebo hráč co navádí druhé o proti vzpouře ve kmenu stajná práva a bonusy jako ten hráč který dělat co má to je o principu a motivaci vést i ostatní hráče k aktivitě ve hraní a zvíšení produkce o 2% či správa rezervací není tak hrozné aby, to udělalo ve hře,systému či kmenu neplechu.Sloužilo by to jen k dobru ve kmeni a daval by si to kdo chtěl no a ja rozhodně bych to nedaval komu chtěl čistě tomu kdo si to zaslouží.Fair-play.
 

DeletedUser34010

Guest
A to je právě to co by mi na tom vadilo. To co píšeš, konkrétně ,,kdo si to zaslouží,, je velmi subjektivní, navíc si třeba myslím že hra má i jiné možnosti jak motivovat hráče. ať už to je možnost poslat suroviny někomu, nebo ho pochválit v hromadné zprávě za aktivitu, jak říkám, záleží jakou má vůdce představivost.

Zkrátka a dobře, tento nápad mi nepřijde ve hře použitelný a nemyslím si že by se tím někdo v Inno games chtěl zabývat
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
z pochvaly ten hráč nic nemá když se mu doda bonus většá těžba o 2% přebas na 3 dny už se bude snažit více.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale to je smutné, co píšeš. Hra nemá vychovávat k tomu, že z dobrého skutku máš mít hmotnou výhodu. Pomáhá se pro dobrý pocit, že jsem užitečný, ne proto, že čekám nějakou materiální výhodu.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Chápu no ale, smutne je tak též to že skoro všude je vic jak polovina kmenu červená.:( A je poté pracné to mazáni neaktivních hráčů ...:)-/)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Je potřeba si vybírat kvalitní členy. Bohužel v každém kmenu se najdou neaktivní členové, s tím musíš počítat.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
njn :/bylo by to motivační

musim zapsat odchod prichod duvod odchodu poslat 3x upozornujici spravu na poruseni pravidel kmene neni to jen tak
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru