• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Mt-Emerest

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Zdravím, jen mě tak napadlo, zda by nešlo trošku překopat dynamické skupiny a někam vpašovat možnost podle % skladu tak že by si člověk nastavil třeba 80% skladu a klikl by na tuto skupinu a vyskočily by jen vesnice s 80% zaplněným skladem

Rozvedu

Mám sklady na 400.000

Nastavím si že chci při 90% mít vesnici ve skupině

Takže první z těch 3 surovin co dosáhne 360.000 by to automaticky zapsala do této skupiny

Něco podobného tam je, ale není to domyslene ( nebo to nechápu) ale každopádně musel bych si zadat 3 skupiny

Dřevo >90%
Hlína >90%
Železo >90%

Protože když si je zadam najednou tak se neukáže nic
 

No More Dreams

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Ahoj, ako si už naznačil táto funkcionalita už je v hre implementovaná. Tvoj problém vidím skôr v tom, že filter je defaultne nastavený tak, aby všetky možnosti splňoval filter zároveň, teda používa logickú spojku "a zároveň" (konjunkciu, A). Ako už možno tušíš, toto nastavenie sa dá zmeniť tak, aby filter používal logickú spojku "alebo" (disjunkciu, NEBO).

*Ak si nevedel, alebo skôr nevšimol si si túto funkciu a máš rád dynamické skupiny tak ako ja, tak určite sa na to pozri viac a prejdi si to, filtre sa dajú taktiež baliť do kombinácií a pre dané kombinácie môžeš nastaviť A / NEBO, vďaka tomu môžu vznikať náročnejšie filtre a krásne skupinky =)

Prikladám návod s obrázkami ako na to

1.JPG2.png

Všimol som si, že táto funkcionalita nie je rozpísaná ani na wiki, som ale lenivý písať to na fórum určené pre návrhy na wiki, tak snaď to čítaš @Dragon Lady
 
Naposledy upraveno:

Mt-Emerest

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Ahoj, ako si už naznačil táto funkcionalita už je v hre implementovaná. Tvoj problém vidím skôr v tom, že filter je defaultne nastavený tak, aby všetky možnosti splňoval filter zároveň, teda používa logickú spojku "a zároveň" (konjunkciu, A). Ako už možno tušíš, toto nastavenie sa dá zmeniť tak, aby filter používal logickú spojku "alebo" (disjunkciu, NEBO).

*Ak si nevedel, alebo skôr nevšimol si si túto funkciu a máš rád dynamické skupiny tak ako ja, tak určite sa na to pozri viac a prejdi si to, filtre sa dajú taktiež baliť do kombinácií a pre dané kombinácie môžeš nastaviť A / NEBO, vďaka tomu môžu vznikať náročnejšie filtre a krásne skupinky =)

Prikladám návod s obrázkami ako na to


Všimol som si, že táto funkcionalita nie je rozpísaná ani na wiki, som ale lenivý písať to na fórum určené pre návrhy na wiki, tak snaď to čítaš @Dragon Lady
Služebníček, děkuji za radu, mám rád dynamické skupiny, je to fajn věc

Ještě jedna věc mě zajímá, je tam pouze nastavení je/není členem ale pouze manuální skupiny, ale když chci pro dynamické tak to nejde
 
Naposledy upraveno:

No More Dreams

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Ano, možnosť pre "je členom dynamickej skupiny" tam nie je, ale ide veľmi ľahko nahradiť pretože sa pri založení novej dynamickej skupiny dajú skopírovať filtre inej dynamickej skupiny, pričom ak by si chcel simulovať "nie je členom" tak by si len tie filtre znegoval ručne (napr. > 6000 bodov by si zmenil na <= 6000 bodov, porpípade A -> NEBO / NEBO -> A atď.)

btw. ak ti môj príspevok pomohol, bol by som rád za Like, beriem to ako kudos
Snímka.JPG
 
Naposledy upraveno:

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Všimol som si, že táto funkcionalita nie je rozpísaná ani na wiki, som ale lenivý písať to na fórum určené pre návrhy na wiki, tak snaď to čítaš @Dragon Lady

Děkuji Ti za upozornění, co nejdříve rozepíši. :)
Děkuji i za velmi trpělivé, věcné, obsáhlé a srozumitelné odpovědi na dotazy hráčů. Těší mě takové forum číst. (je to milé oživení mezi příspěvky uplakánků a notorických prudičů).
 

Darth Atem

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Síla s Vámi.
Mohly by jste změnit barvu DoNu? Fialová s hnědou splývá a jde to špatně rozeznat.
Na obrázcích jde jen velmi těžko na první pohled rozeznat DoN od zbytku hráčů
Děkuji Darth Atem
 

Přílohy

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    208,6 KB · Zobrazení: 15
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    6,4 KB · Zobrazení: 15

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Já to vidím dost dobře a nikdo jiný si nestěžoval.. je to fialová barva logicky přesně mezi nepřítelem (červená) a vlastním kmenem/spojenci (modrá).. :)
Nejde ti třeba nastavit monitor na jiné nastavení? (sport, teplé barvy, studené barvy, větší kontrast, apod?);)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Může to být o sníženém barvocitu, ne každý vnímá barvy stejně, to co jeden vidí jako naprosto rozdílné barvy může druhý vnímat jako téměř totožné.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ahoj, nešlo by zavést na speed kola prémium na 1 den?

Většina hráčů má třeba čas jenom 1 den a ne 3 dny a přece si nebudeme aktivovat prémium na 3 dny když tam budeme jenom 1 den ne ?
Myslím si, že většina by to určitě ocenila.
 
Nahoru