• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
napadlo mě malé vylepšení na mapě, na casualech, kde se nesmí útočit na startovní vesnici, není poznat která to je,
tak jak je ten barevný puntík, tak tam udělat alespon malou čárku, nějak takto např, nebo stín tam dát, nebo cokoliv, co jí odliší už na mapě. Jinak se to musí složitě dohledávat.


aaa.jpg
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
To je dobrý nápad, můžeme zpracovat a poslat vývojářům k posouzení. Aktuálně tedy není z mapy poznat startovací vesnice, že?
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Ano, aktuálně to není poznat, a musí se hledat podle historie hráče na stats, jinak nevím jak...

když někdo nemá zrovna ve vesnici šlechtice, tak to ve hře nezjistí..
a jen by stačilo něco malinkého -viz nákres. :)
 

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Mám tady pár nápadů:
Dynamické skupiny: nedala by se přidat jako jedna z podmínek procentuální zaplněnost selskýho dvora? Přijde mi to mnohem dynamičtější než tam natvrdo zadávat počty jednotek, kor když není SD dostavěnej.
Filtrování útoků: Filtrování útoků podle času, při stovkách útoků se to dost hodí.

Nová aplikace pro Android: zmizely mi tam ikony u vesnic, u kterejch je obrázek zadán přes externí URL (pár jich používám) - ve starý verzi bylo vidět aspoň podbarvení, tady není ani to.
Chybí mi zatmavení vesnic na který nemůžu útočit, na Casualu to je dost znát a pokud člověk nezná na koho může a ne, tak je to pro něj nepoužitelný.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tak trochu mě napadla další věc.
Většinou na klasickém světě neexistuje 1 kmen.
Zakladatel založí kmen a jelikož chce jít spousta hráčů do toho jednoho, tak se rozhodnou založit druhý sesterský kmen.
Napadlo mě, nedá se nějak propojit chat i s tím druhým kmenem, jakože by jim poslali pozvánku apod?
Vím, že na tohle existuje propojení zprávy, ale kmenový chat je v těchto případech asi nejlepší a rychlejší.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
kmenový chat má skoro každý vypnutý :D to už by bylo lepší propojit výměnu vlajek se všemi spojenci.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Chat zatím zůstane jen kmenový, na propojení jsme vytvořili sdílené fórum.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
To je dobrý nápad, můžeme zpracovat a poslat vývojářům k posouzení. Aktuálně tedy není z mapy poznat startovací vesnice, že?
Musim opravit DragonLady. Na startovni vesnici utocit jde. Nelze ji zabrat dokud nedojde k posledni zmene nastaveni sveta (nejdou na ni poslat utoky obsahujici slechtu). Naopak si myslim, ze je castecna vyhoda v tom, ze nejde poznat o jakou jde.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
tak samozřejmě máme všichni na mysli útok se šlechtou, to bych jinak nepsala, že se to musí zkoušet šlechticem (pokud je k dispozici) :D

každopádně startovní vesnice nyní označené nejsou a nejdou poznat :)
 
Nahoru