• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

hqkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
@hqkr Oznámení o naplánovaném příkazu by moho být zajímavé. Nyní vždy hráč své příkazy vidí pokaždé, když se podívá do nádvoří.

To sice ano. Kolik lidí v zázemí chodí každý den do nádvoří ? Pokud nepošle nějaký příkaz tak asi vůbec. Na stavbu nebo rekrut navštívit nádvoří nepotřebujete. Buď mu to staví správce, hromadná rekrutace nebo manuálně. Ale nepotřebuje navštěvovat přímo nádvoří. No a pokud lidi posílají příkazy hlavně přes mapu, tak tam ty povely z plánovače ani neuvidí. Na to prostě musí jít normálně přímo do nádvoří. No a zde si myslím, že hlavně pro pomalejší světy kde prostě se dlouho čeká na rekrut by to chtělo aby to lidi upozornilo, že tam něco mají. Když se útočí na světech s rychlostí 1 pomalu 1x za 2-3 týdny, tak prostě lidi co jsou v zázemí třeba 10 dní z toho jen každý den projdou poštu/kmen (co je nového) a tím to pro ně hasne.
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Měl bych otázku .... jak se ty starý příkazy mažou?? Nevidim nikde nic, nejdou ani upravit, prostě nic.
 

Přílohy

  • dkk.jpg
    dkk.jpg
    101,1 KB · Zobrazení: 19

Deleted User - 4100157

Guest
Je super, že do hry přibyla možnost uložit si náhled a nahrát si jej jinde.
Jaký náhled, kde jej najdu?

Přes 2,5 roku jsem tuto hru nehrál ani vteřinu, tak se chci po 5 dnech podělit o mé poznatky:

+
Jsem rád, že zmizela ta "nová" grafika vesnic a mapy, ani mě to zezačátku nedocvaklo, že jsem nemusel při startu světa nic přepínat, vidím že i na hlavní stránce DK je grafika taková jaká byla dříve.
Změněný tutoriál. Přijde mi zajimavý, i když výhrady bych měl, ale to by bylo na dlouho.
Vláčky útoků aniž musí být šlechta.
Zobrazení šipky růstu u členů kmene. Nemám žádná práva, takže co se vše změnilo pro vůdce a zakladatele kmene nejsem schopný posoudit.

-
Když už máme zpět starou grafiku automaticky, i přestože nikdy nebyla ze hry odstraněna, pak ti aktivisti, kteří změnili obrázky vesnic na wiki a na fóru pro speedy, tak by mohli nahrát zpět ty původní. Pak to vypadá, že hra je v úpadku.
Úkol v tutoriálu "vyzkoumej špeha" je na s81 nelogický, sice se hned vytvoří, že je splněn, ale je nelogický, když na světě s 10stupňovým výzkumem se špeh nezkoumá, za to ale šermíř 1. stupeň.
Wiki nezohledňuje v tabulkách výzkumu, že šermíř pokud na světě nejsou lučištníci, tak má při 1. stupni obranu proti kavalérii 25 a ne 15, z čehož plyne, že i na dalších stupních jsou ty hodnoty jiné. Nikde není ani poznámka, nebo vysvětlení procentuálního růstu síly ve výzkumech, kdy by si to aspoň čtenář mohl případně spočítat sám.
Ve vláčcích s katapulty bych ocenil možnost, aby v každém útoku mohly katapulty demolovat jinou budovu. Vedle fake vláčků, by to bylo možné využívat i na katovací vláčky.

Tak to je, co mě zaujalo za 5 dní hraní, asi mi i řada věcí uniká. Když tak mi můžete napsat co se ještě změnilo. :)
 

Deleted User - 4100157

Guest
Když už u každého útoku je odkaz na nápovědu ohledně omezené kořisti, tak by bylo dobré tu stránku také vytvořit na wiki, zjišťuji že většina hráčů vůbec netuší jak to funguje s omezeným rabováním.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Proč zmizela na profilech ta tabulka věk, pohlaví, místo bydliště?

Bylo by dobré přidat do panského dvora možnost vyřazení šlechtice. Lze jej vyřadit jen přes masovou rekrutaci, nikoliv přímo v pnaském dvoře, ostatní jednotky ale lze vyřadit i v rekrutačních budovách nejen přes masovou rekrutaci/vyřazení. Tak jakou o má logiku, že šlechtice lze vyřadit, ale jen přes masovou rekrutaci/vyřazení.
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Proč zmizela na profilech ta tabulka věk, pohlaví, místo bydliště?

Bylo by dobré přidat do panského dvora možnost vyřazení šlechtice. Lze jej vyřadit jen přes masovou rekrutaci, nikoliv přímo v pnaském dvoře, ostatní jednotky ale lze vyřadit i v rekrutačních budovách nejen přes masovou rekrutaci/vyřazení. Tak jakou o má logiku, že šlechtice lze vyřadit, ale jen přes masovou rekrutaci/vyřazení.
Je to funkce vazana k premiovemu uctu.
 

Deleted User - 4100157

Guest
To je irelevantní, že vyřazovat jednotky lze jen s PÚ, tady jde o to, aby bylo možno vyřadit šlechtice přímo v panském dvoře a nejen přes masovou rekrutaci, ostatní jednotky lze vyřadit přímo v rekrutačních budovách.
 
Nahoru