• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh - Navýšení produkce dřeva na S17

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
chtěl bych se zeptat,jestli by nešlo v nastavení světa zvýšit produkci dřeva.

Důvody:
Co jsem si všiml,tak každý aktivní hráč má problémy s dřevem - má plno hlíny a železa,ale dřevo chybí.
Nikoho by zvýšení produkce dřeva nezvýhodnovalo - nedostatek dřeva je všeobecný.
Nedostatek dřeva se týká (téměř) každého aktivního hráče,tudíž zvýšení produkce dřeva je v zájmu všech aktivních hráčů a tedy i aktivity na S17.
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu ,že produkce dřeba je ubohá a také bych uvítal zvíšení produkce dřeva,ale s tím bohužel nic neudělám.:(
 

DeletedUser2027

Guest
Naprostý nesmysl. Od čeho je tržiště? Také není pravda, že každý aktivní hráč se potýká s nedostatkem dřeva. Mě většinou chybí železo...

Tohle je prostě naprosto nesmyslný zásah do hry.
 

DeletedUser

Guest
Jo jje pravda že chybějuí surovinny ale s tim tržištěm to je taky naprd když někdo potřebuje do 2 hodin surovin např.na šlechtu tak je lepší zvíšit surovinný doly (jako produkci) a jestě k tomu tržišti když k vám dou surovinny 48 hodin a potřebujete nutně postavit dalšiho šlechtu ,tak než prijdou surovinny za 48 hodin (tak kdyby byla větší produkce tak byste čekaly jenom 3 hodiny př. TAKŽE ONO TO MÁ SVÝ VÝHODY I NEVÝHODY :crazy
 

DeletedUser2027

Guest
Ale tohle řešení je absolutní nesmysl. Nechápu, proč by se kvůli tomu, že někdo čeká na suroviny na šlechtice měla zvyšovat produkce dřeva. Hra musí mít své omezení a pro každého je to stejné.

Edit: Pokud chcete větší produkce dřeva, máte bonusové vesnice. (nevím teda, jestli i na s17)
 

DeletedUser

Guest
Jo dobře ale mnohé by se tím vyřešilo větší boje atd....
 

DeletedUser

Guest
Když chceš větší produkci dřeva, zajdi si na speed. Dřeva mám osobně většinou dostatek, spíše mi schází hlína kvůli mincím.
 

DeletedUser23979

Guest
Ano každý, kdo útočí a staví má problémi se dřevem....ale jsou tam i hráči, co mají dřeva nadbytek tak se s nimi dohodnout, jestli by nevyměl......a ejhle, jde to tak.....takhle to řeším já :hi
 

DeletedUser

Guest
Když chceš větší produkci dřeva, zajdi si na speed. Dřeva mám osobně většinou dostatek, spíše mi schází hlína kvůli mincím.

Na co budu chodit na speed ,když ho po nejakem case vypnou a stejne jenom bych plítval priové body to si radeji koupim PÚ ....:angry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru