• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy a nápady na nové balíčky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
letní balíček

no myslím jak jsi sem dával bo kdo to byl ten letní balíček s tou vodou a molem kde se dá sehnat? ten kod na to aby to šlapalo....a zimní jsem nenašel...
 

DeletedUser

Guest
letní balíček

ten odkaz aby ot fungovalo nike ještě nevidím
 

DeletedUser

Guest
Abych řekla pravdu, tak nemám ucelenou představu a ještě by jste o mně mohli říct, že jsem zvrhlík, hehe.
Ale kdyby vypadal něco na způsob arnolda a byl by to mladíček jako caprio s šarmen jakým disponuje gibson, tak bych se vůbec nezlobila :D
Ne, žádné fotografie tohoto ražení v mém albumu nejsou (specializuji se na irskou krajinu) a tak mi nezbyde, než se nechat překvapit.
 

DeletedUser23642

Guest
ja chci GB balicek pro muze na MALE notebooky :) prosíííím :) jinak je mi 25,já lhal
 

DeletedUser

Guest
Uka obcanku nebo ridicak, jinak dostanes na mininotbook nejakej detskej zamek, hehe.
Svizelko... na takovyhle veci jsi jeste moc maly a nechapu, jak se toto muze prezentovat na foru.
....ale tak uz jsem ticho, hehe....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru