• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy a nápady na nové balíčky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já jsem zase přemýšlel nad tím, že když je tu zimní balíček,momentálně se pracuje na letním, tak by tu mohl být i balíček podzimní a jarní... :lol:lol:lol
V podzimním by byly stomy okolo hnědo-oranžové, na zemi by tam bylo spadané listí apod. v jarním by byla veska plná barev, na zemi nějaké sněženky apod. a ještě trocha sněhu třeba na budovách... :mocking
Takhle by byl na každé roční období jiný balíček :mocking:mocking:mocking

:bye:bye
 

DeletedUser

Guest
Já jsem zase přemýšlel nad tím, že když je tu zimní balíček,momentálně se pracuje na letním, tak by tu mohl být i balíček podzimní a jarní... :lol:lol:lol
V podzimním by byly stomy okolo hnědo-oranžové, na zemi by tam bylo spadané listí apod. v jarním by byla veska plná barev, na zemi nějaké sněženky apod. a ještě trocha sněhu třeba na budovách... :mocking
Takhle by byl na každé roční období jiný balíček :mocking:mocking:mocking

:bye:bye

mne se to celkem líbi :)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem zase přemýšlel nad tím, že když je tu zimní balíček,momentálně se pracuje na letním, tak by tu mohl být i balíček podzimní a jarní... :lol:lol:lol
V podzimním by byly stomy okolo hnědo-oranžové, na zemi by tam bylo spadané listí apod. v jarním by byla veska plná barev, na zemi nějaké sněženky apod. a ještě trocha sněhu třeba na budovách... :mocking
Takhle by byl na každé roční období jiný balíček :mocking:mocking:mocking

:bye:bye
super napad mne se to libe GB na kazdy rocny obdobi :thumb
 

DeletedUser7531

Guest
Šlo by nějak dokopnout Innogames k tomu, aby uvolnila i css pro interni forum? Respektive aby vsechny stripky stylu narovnali do jednoho souboru?
 

DeletedUser

Guest
Dokopat InnoGames k čemukoliv je docela nadlický úkon :D
 

DeletedUser7531

Guest
Ať žije šedivej pomeranč :geek .... až bude hotovo, tak dám odkaz. Taky už vám ty odstíny hnědé lezou krkem? ...
 

DeletedUser

Guest
Ať žije šedivej pomeranč :geek .... až bude hotovo, tak dám odkaz. Taky už vám ty odstíny hnědé lezou krkem? ...

ani ne.,..keby sa dalo urobit taky balíček kde by okolo boli bmx
normal_Caleb_hangover_tooth.jpg

796779DSC_0039.JPG

tak ten by som urcite pouzival..je to moja zaluba a je tu takych viac ako viem...bolo by to super...ze by budovi napriklad boli nejaky skate park
atlanta3.jpg

alebo keby ne tak by mohli byt budovy normalne ako su bez balicka...a správa by mohla blikat červeňe...je to celkom dobry napad,uz len zrealizovat ;) :angel
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru